Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl félénk és zárkózott...

Túl félénk és zárkózott vagyok, ezért nem tudok mit kezdeni a flörttel és azzal, ha valaki érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Nem kérdés, hanem tény. Mit csináljak?

2022. aug. 17. 17:15
 1/10 A kérdező kommentje:

Ez annyit jelent, hogy:

- nem szívesen nyílok meg, ha eljutunk a beszélgetésig

- nem merem keresni a másik társaságát

- nem merek szemezni, mosolyogni

- menekülök inkább a helyszínről

2022. aug. 17. 17:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak gyakorlással lehet változtatni ezen.

Ha szimpatikus aki ismerkedni próbál akkor is menekülsz?

2022. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ó, de még hogy! Akkor csak igazán.
2022. aug. 17. 18:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már baj.

Miért alakulhatott ki nálad?


2. Voltam.

2022. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eleve elég kevés önbizalmam van és valahogy úgy érzem, hogy úgysem tetszek neki, csak beleképzelem. Meg van bennem egy “görcs” is, hogy mindig tökéletesnek kell lennem (annak ellenére, hogy tudom, hogy tökéletes nem létezik) és ha valaki tetszik, akkor zavarba jövök és félek, hogy nem tudom magam kontrollálni és valami hülyeséget csinálok vagy mondok és a másik elkönyvel egy idiótának.

A múltkor például azt csináltam, hogy kb. 2 órán át tartózkodtam egy légtérben egy olyannal, akivel szerintem szimpatikusak voltunk egymásnak, de egy olyan negyed óra után rám tört ez az érzés és utána a hátralévő 1 óra 45 percben rá se néztem, annak ellenére, hogy pontosan éreztem, hogy figyel. Ezen a ponton telt be a pohár magammal kapcsolatban és érzem, hogy változtatni kell, mert ez így nagyon nem normális.

2022. aug. 17. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Saját magával a legkritikusabb az ember, amit te gáznak gondolsz azt lehet a másik észre sem veszi.

Az ilyen esetekben kell fokozatosan csak kis lépésekkel kilépni a komfortzónádból. Tudom, nehéz lesz csak így fog működni.

Hány éves vagy?


#2

2022. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok.

Hogy kellene kezdeni? Először a szemkontaktust megtanulni felvenni?

2022. aug. 17. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Írtam privátban.


#2

2022. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell kezdeni felnőni. Dolgozni kell, tanulni kell, ezek adnak majd sikerélményeket, meg tapasztalatot egyre több emberrel, amikből épül az önbecsülés, és akkor egyszercsak már készen fogsz állni. Nyilván nem megy egyik napról a másikra, de ne is sürgesd magad, úgy nem lesz az igazi. Csak akkor érdemes belemenni párkapcsolatba, amikor már tényleg készen állsz rá, amíg csak azért tennéd, mert X évesen már így szokás, addig nincs értelme.
2022. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Ird ossze az akadalyaid es mellozd!

Ird ossze a felelmeid es kezdj el szembemenni lepesrol lepesre!

2022. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!