Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatalok miért laposhasúak,...

A fiatalok miért laposhasúak, szépek, sportosak és hogyan lesznek hajlott hátú amorf középkorúak?

Figyelt kérdés
Látom a városban, edzett, lapos hasú lányok topban, kockahasú izmos fiúk. Szépek. Egészségesek. És mellette a kontraszt, a középkorú és idős, hajlott hátú, igénytelenebb, elhízott amorf alakú emberek....Hogyan? Mi a folyamat? Miért? Ők sem így kezdték, biztos vagyok benne.

2022. aug. 17. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Pedig feltehetően akiből "hajlott hátú, amorf középkorú" lett, az fiatalon sem volt "szép és sportos". Nem igaz, hogy minden fiatal gyönyörű és fit, ez csak egy egyszerű általánosítás részedről.
2022. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítés: ahogy az sem igaz, hogy minden középkorú rossz állapotban van.
2022. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem, valóban. valóban általános. mégis ezt látom, ez a túlnyomó rész. A fiatalok szerintem több mint a fele odafigyel magára, a középkorúak szerintem kevesebb mint fele teszi ugyanezt.
2022. aug. 17. 19:52
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Hülye kérdés
2022. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Jön a pulya, aztán utána már semmi sem érdekli őket.


Rengeteg ilyet láttam. Számomra tragédia, mikor valaki teherbevágja magát vagy a párját, ennek örömére szétfolyik és mellé általában eldob még egy csomó minden mást is, amiért addig keményen dolgozott.


Az egyik évfolyamtársam/kollégám mellett testközelből néztem végig az egészet. Egymással versenyeztünk egyetemen, hogy ki pengébb az adott tárgyból, egyszerre végeztünk szép eredménnyel, utána mindkettőnket felvettek egy szakmai szempontból álom munkahelyre, rá 2 évre átjött hozzánk dolgozni (beajánlottam), pörgettük a dolgainkat, hogy még fiatalon legyen egy normális életünk, együtt jártunk edzeni is, mindketten akkor és ott voltunk, ahol sokaknak nem sikerült. És fél év alatt kihullott mellőlem. Felcsinált valakit, elvette, szétfolyt mellette és évek óta abban a poziban tengődik, ahol akkor volt, mikor még minden jó volt. Én közben egyedül lépegetek előre. Van saját lakásom, neki meg hitele, mert jött a gyerek, a nő meg nyilván a seggén meg az ivarsejtjén kívül nem tett semmit a dologba, rakjon helyette más fészket, hogy belefialjon...



Én értem, hogy gyerek meg minden, de miért kell minden értelmes dolgot elbaszni egy másik miatt? Minek hajt valaki, minek teszi fel a fiatalságát arra, hogy erején felül teljesítsen és olyan karriert kezdjen, aminek csak akkor van értéke, ha ki is tartasz mellette, hogy ha utána elmegy agyat sorvasztani és kisautót tologatni meg elhízni? Tök fölösleges. Megspórolhatta volna azt a 10 év teperést, vehette volna lazábbra, nem kellett volna heti 7 alkalommal edzeni járni, ha éveket csúszott volna, mert beleszart volna, akkor is ugyanitt tartana mostanra.

2022. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
szóval gyerek, család, gondok.
2022. aug. 17. 20:17
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Azért ez picit összetettebb,e gyrészt a ma középkorúak, még a szocializmusban voltak gyerekek, ahol ugye "amit megettem azt már nem vehetik el" és hasonló kvoltak, zsíros tokaszalonnával kóbássza, mert magyar ember azzal él...

Az elmúlt 15-20 évbne azért bejött a nagy edzéskultúra, már magánember szintjén is elég profin, kiegészítőkkel, teremben, személyiedzőkkel, mobilappok segítenek ha pénzed nem lenne rá, ott a zinternet, jön az info. Aki más úgy született hogy kisiskolásként ott volt mindne info, és megcsapta ez az egészség és edzéskultúra, az könnyen váltott, de aki 15 éves volt a rendszerváltáskor az már nehezen váltott 30 éves kora körül mikor ezek bejöttek....


Meg hát ja, ebben az országbna nem ciki elhagyni magad, hanem kb átlag :C

2022. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen, Ausztriában, Olaszországban máshogy néznek ki az emberek.... a kommunizmus megtörte a fejlődésünket rendesen :((
2022. aug. 17. 20:33
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Nyugat és észak európában egyáltalán nem úgy néznek ki a nyugdíjasok mint itt, és nem is úgy élnek, dálután kinn vnanaka parkban, sakkoznak, sportolnak, játszanak, beszélgetnek, részei a társadalomnak...

Itthon azért van egy réteg, aki kísértetként jár köztünk, nincs igazán már kapcsolata a többiekkel, de ők a legidősebbek. A középkorúaknál azért ott van hogy az ember felnők, és 35-40 évesne már nem úgy működik az anyagcsere mint 20 évesen ahol hétközbeni hamburgerpizza és a hétvégi páleszes bulikázásra elég volt heti 2 futás meg kis súlyemelgetés és szexi vagy :D sajnos ez a része elmúlik, és nehéz adaptálódni...persze a buliaka nem marad, de a helyére is gagyikajálás kerül.

2022. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ugyanannyit étkezem - egészségesen - és ugyanannyit (sőt többet) sportolok harmincasként, mint anno huszonévesként, mégse tudom már tartani ugyanazt az alakomat, és bár most izmosabb vagyok, de híztam is. Lelassult az anyagcserém. Nem tudok többet tenni és éhezni meg nem fogok, mert elegendő kalóriabevitel nélkül dolgozni se lehet. Ennyit erről, majd nézzük meg a fiatal kritizálókat akkor, mikor ők is középkorúak lesznek, lehet őket is fogja 1-2 meglepetés érni.
2022. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!