Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatalok miért laposhasúak,...

A fiatalok miért laposhasúak, szépek, sportosak és hogyan lesznek hajlott hátú amorf középkorúak?

Figyelt kérdés
Látom a városban, edzett, lapos hasú lányok topban, kockahasú izmos fiúk. Szépek. Egészségesek. És mellette a kontraszt, a középkorú és idős, hajlott hátú, igénytelenebb, elhízott amorf alakú emberek....Hogyan? Mi a folyamat? Miért? Ők sem így kezdték, biztos vagyok benne.

2022. aug. 17. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Időmúlás, anyagcsere-lassulás, sportok elhagyása, család, lehúzó környezet. Gyakran az egyetemen kezdődik. Sok olyan storyt tudok, mint a 6-os. Fiatalon könnyű, kevés erőfeszítéssel jön eredmény a hormonok miatt. Meg mikor legyen szép valaki, ha nem 13-20 évesen? Amúgy ha a fiatalok között (18 éves korig) a fele igényes (mint állítod), akkor 23 éves korban ez kb. 35%, 33 éves korban 20%, 43 éves korban 12%, persze ez saját megfigyelés és generációnként lehet eltérés, más Bp. és más a vidék, diplomás vagy fizikai munkás stb.
2022. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
A hajlott hátú 90 éves mióta közpkorú??
2022. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Első tökéletesen leírta, aki fiatalon edzett, az később is jobban tartja magát általában, míg aki elengedte magát az már fiatalon sem volt egy fitness modell.


Nekem vannak ismerőseim akik 50-60 évesen is letagadhatnak 10-20 évet.


Voltam olyan nővel aki 40+ évesen is erős 30-as testű volt, miközben volt olyan barátnőm akinek 18 évesen a folyamatos fogyás-hízástól, cigizéstől, egészségtelen élettől olyan teste volt mintha 40 éves lenne.

2022. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Na meg igen, anyagcsere.


Fiatalon emlékszem irgalmatlan sokat zabáltam, mégis egy szál vékony voltam. Most nagyságrenddel kevesebbet fogyasztok, de azért szeretek enni és sajnos meg is marad.


Ha le is küzdöm a kilókat, pillanatok alatt vissza szaladnak.

2022. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon az ember magára tud figyelni, de ez később nem biztos, hogy így van.

Én minden nap edzésre jártam, sportoltam, aztán elváltam, és két gyereket egyedül felneveltem. Száz kilóra meghíztam, mert a szar, alulfizetett munka, az adósságok és a gyerekek iszonyú stresszt jelentettek.

Óvatosan az ítéletekkel, én sem gondoltam volna, hogy ezt hozza az élet.

Már nagyok, és újra egyenesben vagyok, de kemény időszak volt.

2022. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
gratulálok , hogy megcsináltad :)
2022. aug. 20. 11:42
 17/18 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Azt nem írtam, hogy a rendszeres (napi 8 órás, felelősségteljes) munka is szerepet játszik, ahogy a 15-ös írja.
2022. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ez sokszor genetikai kerdes is. en bnem voltam soha sportos viszont jo geneket orokoltem. ma mar tul a 60 on senki nem nez tobbnek 48-50 nel. raadasul fiatalosan (de nem idiota modon) oltozom es sminkelek apolom magam de ezt se viszem tulzasba. ahogy idosodik az ember egyre tobbet kell torodnie a kulsejevel, viszont sok ember 55-60 korul teljesen feladja az egeszet. "minek az mar nekem" es hasonlo attitudok tonkre tesznek egy jo kulseju embert is eleg gyorsan. nemreg voltunk egy osszejovetelen ahol megcsodaltak rajtam egy valoban szep es izleses csipke harisnyat, es valaki azt mondta hogy igen jol all de o az en koromban mar nem merne ilyet hordani.
márc. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!