Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan hogy férfi/nő...

Létezik olyan hogy férfi/nő szemébe nézel és tudod hogy kell neked ? És látsz valamit az ő szemében is …nem tudom le írni hogy mit … talán szikra lehet ? (És igen kölcsönös a vonzalom már kiderült ) talán ezt éreztük egyből ? Hogy lehetséges ez ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, egyszerű erős testi vonzalom. De ha a személyiségetek nem passzol, legkésőbb pár hónap múlva ez a vonzalom hirtelen teljesen elmúlik, és inkább irritálni fog az illető, ill. nem érted, eddig mi az isten vonzott benne ennyire.
2022. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Meg leher kövezni de....

Nincs. Szerintem. Nem hiszek abban hogy szerelem első látásra.

Valamit belelátunk a masik emberbe amit annyira nagyon bele akarunk látni. Magyarul szerintme ez valahol az önbecsapás egy fajtája.

Én már nem tudom 1 kézen megszámolni hányszor jártam meg ilyennel. Ennyi.

2022. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lehetséges. Érezni (vagy látni?) lehet ha valaki úgy néz rád, hogy tetszel neki. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Lehet hogy hülyeség.
2022. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire ismeritek egymást. Ha ez első látásra szerelem, akkor a szerelem érzésébe vagy szerelmes. Ha úgy néztek egymás szemébe, hogy már ismeritek egymást, és úgy van ez az érzés, az már lehet mélyebb, lehet alapja.
2022. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem maga az érzés létezik, de nincs akkora jelentősége, mint gondolnád.

Egyáltalán nem következik belőle, hogy jó kapcsolat lesz.

2022. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Létezik, de ritka. Én egyszer éreztem ilyet életemben, amikor egymás szemébe néztünk a lánnyal, és onnantól biztos voltam benne hogy csak ő kell. Most is ugyanilyen biztos vagyok benne.
2022. aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Épp pofára estem vmi hasonló miatt. Van egy lány... Én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ő életem szerelme. Abból ahogy mindig rám néz elhittem, hogy jók az esélyeim. Mindig hatalmas mosollyal fogad, amikor találkozunk. Ha beszélgetünk és összenézünk, akkor sem bírja ki soha, hogy el ne mosolyodjon. Szemei óriásra nyilva. És kedvesebb velem, mint bárki valaha.

De semmi. Egy ideje mintha kerülne. Az igaz mondjuk, hogy nem léptem...

2022. aug. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1: nagyon adom! Az egyik exembe nagyon belezúgtam, meg is szenvedtem, amikor kidobott, majd rá pár évre találkoztunk, és miközben beszélt, folyamatosan azon agyaltam, hogy hogy tudtam beleesni egy ennyire trágár, arrogáns nőbe...?
2022. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Igenis ha 2 ember erősen vonzódik egymáshoz, azt érzik is.

Az meg hogy később hogyan alakul, tőlük függ.

2022. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
De csak akkor ha a ffi szőke és fehér lovon jön, a lány meg egy bazi torony legtetejen van bezárva. Vagy 100 éve alszik. Vagy félrenyelte az almát. Vagy bálba ment és otthagyta a cipőjét.
2022. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!