Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már veled olyan,...

Előfordult már veled olyan, hogy egy kollégáddal kölcsönös vonzalom alakult ki köztetek?

Figyelt kérdés
Hogyan végződött ez a történet? És hogy teltek a hétköznapok?
2016. ápr. 28. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelen pillanat is ez van. Két teljesen más területen dolgoztunk a cégnél, már akkor kinéztük egymást. Sajnos jött a csavar és beosztottam lett az illető, így merőben más a helyzet. Eljárunk együtt szórakozni, sportolni. Párszor összekavarodtunk, jól elvagyunk én megkockáztatom, hogy mindketten kölcsönösen komoly érzelmeket táplálunk a másik iránt, de egyszerűen nem vagyunk abban a helyzetben, hogy leüljünk és felvállaljuk ezt szóban is. Vagy talán csak nem vagyunk elég erősek ehhez... Majd egyszer talán. Addig pedig csak kerülgetjük egymást és az alkoholra fogjuk, ha közös szórakozás alkalmával egymás szájában kötünk ki. :D
2016. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. En hozzamentem felesegül. :)
2016. máj. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!