Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyenlős fiúk, férfiak!...

Szégyenlős fiúk, férfiak! Miben nyilvánul ez meg nálatok?

Figyelt kérdés

Hogyan viselkedtek olyannal, aki tetszik nektek? Mertek kezdeményezni vagy inkább a lányra hagyjátok ezt?

Az önbizalom hiány miatt alakult ez ki bennetek?



2022. aug. 19. 10:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát... sokmindentől függ.


Volt akivel nagyon közvetlen tudtam lenni, volt akinek sosem tudtam megmondani.

Annyira szar és random érzés.


De jah, van aki simán szégyenlős meg manapság, ha olyannak mondod meg hogy tetszik, nem szeretnéd magadra "haragítani".

Valaki elég rossz néven veszi, főleg ha van valakije.


Meg bizonyos szintig jobb fantáziálni és hitegetni magad azzal, hogy együtt lesztek, mint cselekedni.

2022. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Én pl elvörösödök és nem tudom tartani a szemkontaktust, inkább lefelé nézek. Olyankor gyakran "tördelem" az ujjaimat, és olyan tipikus "nyári" fülledtség érzete fog el, ami miatt néha meg is izzadok. Ha meg KELL szólalnom, akkor gyakran motyogok, vagy szimplán összeakad a nyelvem.

[link]

Kezdeményezni egyáltalán nem tudok, inkább csak várom a sült galambot.

És nem önbizalomhiány miatt bénázok olyan szituációkban, inkább gyári kódolás. Soha nem is voltam beszédes "face2face". :D

2022. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Zavarban vagyok, elvörösödök, remegek, mindenféle nézek, csak az adott lányra nem stb. Gyáva vagyok a kezdeményezéshez, örülnék ha egy lány lépné ezt meg, de erre kb 0% az esély.
2022. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Sosem mentem oda ahhoz a lányhoz aki igazán tetszett, mert féltem hogy ha tőle kapok elutasítást az fájni fog.
2022. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azért érdekel, mert van egy pasi és nem tudom eldönteni, hogy érdeklem úgy is avagy sem. Tudom, hogy van némi önbizalom hiánya. De egyre jobban zavar az, hogy élőben kevésbé szeretne velem együtt lenni és emiatt demotivált leszek. Már egyre jobban kezdek kifogyni a türelemből és nem szívesen írok neki vissza, remélem ez valamennyire érthető az én részemről. Úgy vagyok vele, szégyenlősség ide vagy oda, hogy ha nagyon tetszenék neki, akkor azon lenne, hogy minél több időt együtt tudjunk tölteni.

2022. aug. 19. 10:49
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
hát, amit írsz az 5-ben az lehet, hogy arra utal, hogy van valami pszichés baja, pl. képtelen elhinni, hogy őt lehet szeretni, és azért ad ilyen felemás jeleket. Ha nem folytatod vele, esetleg mondd el neki, hogy miért, és hogy tán érdemes lenne szakemberhez fordulni. Chatben mindenki bátrabb.
2022. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

#5

Más jeleket nem ad?

2022. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A részleket és a beszélgetéseinket nyilvánosan nem szeretném megosztani de voltak más jelek is. Mintha egy 180 fokos fordulatot vett volna.

Eszembe jutott sok minden és igazából ezek részemről csak találgatások. Nincs az ilyen emberrel tapasztalatom így nem tudom, hogy ez így rendben van vagy sem.


De nekem se egyszerű mert ezek miatt nehezebben tudok már kommunikálni vele, mert rosszul esik nekem és az én időmet se szeretném húzni, ha neki ez mégsem megy.

2022. aug. 19. 12:39
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Van egy alapproblémám, amiatt alakult ez ki.

Nem nagyon közeledek senkihez sem, aki tetszik, azt kerülöm, nem foglalkozom vele, de tudom, hogy ezzel elszalasztok lehetőségeket.

2022. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9-es

Ez akkor is fennáll, amikor jelét adja a lány, hogy érdeklődik úgy is irántad? Akkor se leszel bátrabb, hogy megtegyél bizonyos lépéseket, például nem csak online téren tartani a kapcsolatot, hanem a való életben is? Többet bókolsz, valahogy megpróbálod te is jelét adni, hogy nem közömbös a számodra.

Csak tényleg próbálom ezt megérteni. Minden segítséget, választ szívesen fogadok. :)

2022. aug. 19. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!