Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le arról, hogy...

Hogyan szokjak le arról, hogy közösségi oldalakon veszekszem idegenekkel?

Figyelt kérdés
Mindig megfogadom, hogy soha többet, de aztán meglátok egy posztot, amiről tudom, hogy nem kéne elolvasnom a kommenteket, de csak nem bírom ki és beszállok.

2022. aug. 19. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne leszokni? Ha élvezed
2022. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi.
2022. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem élvezem, ez kényszeres.
2022. aug. 19. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam ma, megbántam, hogy első felindulásból kommenteltem saját élményt és tapasztalatot. Sértőnek tűnhetett. Igyekszem elkerülni a hasonló helyzeteket.
2022. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Kényszeres cselekedetekből csak trauma által lehet kijönni. De fizikai/mentális trauma nem fog érni téged egy internetes vitában így nem fogsz tudni leszokni róla, tanulj meg élni vele. Vagy élvezd hogy odafröcsöghetsz egy kommenthez.
2022. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többek között az segített, hogy leírtam amit akartam, majd kitöröltem küldés helyett. Átgondoltam a témát, kiadtam magamból a gondolataimat, majd otthagytam a veszekedést, mielőtt elkezdtem volna.
2022. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De hogy veszekszel? Olvasod a témát és ezen felizgatod magad, majd odaszólsz, vagy, bár téged nem bosszant, amit ott írnak, de direkt beszállsz csakazértis kötözködni?
2022. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Amikor bevadulnál, abban a pillanatban kérdezd meg magadtól, hogy:"Ez az én gondom? Rám tartozik?".

Ha nem, akkor menj el onnan.

2022. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Hát egyszerűen csak ne csináld.


Amúgy én legtöbbször felteszem a kérdést magamban, hogy "Számít ez?"


Akár élő konfrontáció, akár virtuális, végig gondolom, hogy fog ez számítani 10 perc, 10 óra, 10 nap múlva?


Ha az a válasz, hogy nem, akkor egyértelműen felesleges is bele állni.


Plusz le kell foglalni magad értelmes tevékenységekkel és akkor nincs időd ilyen baromságokra.

2022. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"...leírtam amit akartam, majd kitöröltem küldés helyett."

Ilyet én is csináltam egy időben :D

2022. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!