Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen bele találhatott a...

Teljesen bele találhatott a rúgás vagy ez enyhének számít?

Figyelt kérdés

Ma a haverokkal hülyéskedtünk, egyik fenékbe akart rúgni de pont a rúgáskor véletlen megbotlottam és térdre estem így a rúgás nem a hátsómat hanem a tökömet érte, kb közepes erősségű rúgás volt.

Nagyon fájt de annyira nem hogy összeessek tőle, de pár percig iszonyatosan fájt.

Ezek szerint én jól bírom a fájdalmat hogy nem fetrengetm össze-vissza mint a tökön rúgástól szoktak vagy azért bírtam ki mert nem volt erős a rógás?



2022. aug. 19. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ezt így nem nagyon lehet megállapítani.

Szerintem kérdezd meg a haverodat, hogy erőset rúgott-e

nem kell megkérni, h szemléltesse mégegyszer, de úgy, hogy megígéred,hogy közben most nem esel el újra. XD

Meg pl szerintem nem is az volt a cél, tehát az a te testrészed véletlenül került az útjába,és nem is biztos, hogy pontosan érte az ütés/rúgás; mivel már dőlés közben voltál; sőt, lehet, hogy a haverod ezt látta, hogy már esel, és akkor közben megpróbálta minél visszább fogni az ütést/rúgást ; hogy nehogy olyan helyen találjon el/minél kevésbé találjon el. Tehát még időben észlelte, leállítani már nem tudta, de lehet, hogy akár még tudatosan lassított is rajta.

Amúgy az is lehe,t hogy csak meg akart legyinteni amúgy, szal nem is igazi rúgást gondolt, szóval lehet, hogy eleve finoman gondolta,c sak poénból, mivel haverok vagytok.

2022. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Ha bárki szeretné kipróbálni, milyen egy tökönrúgás, én szívesen bemutatom, fokozatosan, természetesen, nem egyből a legerősebb technikával.
2022. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!