Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik annál prolibb hozzászó...

Létezik annál prolibb hozzászólás egy történelmi / régészeti témánál, hogy "Nem tudhatjuk, mert nem voltunk ott"?

Figyelt kérdés
Ezzel lényegében egy mondatban kifejezi az illető, hogy még minimális műveltség sem szorult bele.

2022. aug. 22. 05:50
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ja, az ilyen „földönkívüliek építették-e a piramisokat” kérdéseknél? Tényleg elég gáz. Mondjuk sok esetben a kérdés is tényleg ezen a földönkívülis szinten mozog.
2022. aug. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nem voltunk ott poen,nem prolisag.
2022. aug. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

#2 Vannak olyan poénok, amik már átlépték ezt a határt, mert annyira elcsépeltek, hogy csak a prolik tartják ezredszer is viccesnek.

Pl. [link]

2022. aug. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1# Nem, hanem átlagos dolgoknál. Például egy ásatáson találnak valami avarkori leletet, amit hivatalosan publikálnak... Aztán Józsi a hegyről rápipál a szakemberekre, mert nem tudhatják.
2022. aug. 22. 06:14
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Pedig igaz, prolikám, látszik, hogy még minimális műveltség sem szorult beléd. A történelemben-régészetben nagyon ritka, hogy valamire kétségbevonhatatlan bizonyíték van, a többi csak feltételezés. Nem tudhatjuk biztosan, nem voltunk ott, csak feltételezünk.
2022. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Ugye tudjátok, hogy csak a tuskó suttyók proliznak?
2022. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 én proletár származású vagyok, nekem szabad.
2022. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tiltottam, csak suttyóság prolizni. Ha te proletárként suttyón viselkedsz (pl. prolizol), a magánügyed, csak ne lepődj meg, ha taplónak tűnsz tőle.
2022. aug. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 manly ***** válasza:
Én is hallottam már ilyen hozzáállást , ez valóban semmitmondó.
2022. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 manly ***** válasza:
Ez a válasz nem proliság hanem tudatlanság kategória.
2022. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!