Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem roma az miért él úgy...

Aki nem roma az miért él úgy mint aki az?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék semmi bajom a romákkal, csak az ő kultúrájuk és életvitelük más mint más embereké.

Szóval van valaki aki nem roma családból származik, viszont teljesen úgy él mint a romák:

Egyfolytában barnítja magát, a haját feketére festette, rongy egyberuha + koszos papucs kombó, nagy karika fülbevaló, romos kocsi üvöltő zenével + rózsafüzér.


Tehát aki így él annak ez tetszik? Vagy mi másért?



2022. aug. 22. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Ez ilyen evolúciós ösztön. A túlélés ösztöne. Mindenki érzi, hogy néhány évtizeden belül az ország a romáké lesz. Ők integrálnak minket. És mivel rendkívül agresszív faj, ezért valószínűleg ki is irtják majd azokat a magyarokat, akik nem hódolnak be nekik.

Nézz meg pár NO-GO (értsd: többségében romák lakta) települést. Láthatod, miként bánnak a magyarokkal. Ez vár az egész országra.

2022. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom de baromi ronda. De még külön ronda mikor szoros kontyba köti föl valaki a haját mint egy öregasszony kb.

Eleve elég csúnya a mesterségesen sötétített bőr meg a festett nagyon sötét haj. Na meg az az egekbe maszkírozott megrajzolt szemöldök... hányadék. Ezért járnak nők kozmetikushoz? Azt otthon is meg lehetne rajzolni. Olyan mint egy bohóc :D

De általában primitív körökben szoktak így kinézni. Aki ismeri a jó ízlést az normálisan néz ki.

Túl sok cigányt láttak már, eltanulták :)

2022. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Romaként nekem is furcsa. Főleg mert én meg nem így élek, leszámítva hogy már nyár elején barna vagyok.

Az első válasz egyébként vicces, nekem kifejezetten tetszett :)

2022. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

A, Sokaknak tetszik az a fajta életmód, hiába is tagadják;

B, Egyre nehezebb az élet sokaknak, így egyre csökken sokaknál az életszínvonal is.

2022. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem romák akarnak lenni, egyszerűen csak szegények. Mint ahogy amit írtál, az sem igaz úgy általában a romákra.
2022. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

"Egyfolytában barnítja magát"

én még nem láttam olyan cigányt, aki barnította volna magát :D

2022. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Semmi bajod a romákkal, csak egy rakás negatív dolgot velük asszociálsz, ami amúgy nem csak rájuk jellemző, ráadásul nem is jellemző minden romára.


Így igazából nincs értelme a kérdésnek.

2022. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Az 1. válaszoló írta :"néhány évtizeden belül az ország a romáké lesz."


Magyarország gazdag embereké és az ő gyerekeiké lesz és így tovább!(oligarchák)


Durván fogalmazva: a szegényebbek csak azért lesznek hogy valaki szolgáltatást nyújtson és dolgozzon!

2022. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

#1:

Máshol terjeszd a hülyeségeidet meg a gyökér jövőképeidet, kösz.

2022. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Az 1.nek írtam!

9. Halljuk a te jövőképedet!!!

2022. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!