Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is örül annak, hogy...

Más is örül annak, hogy lassan véget ér a nyár vagy csak én vagyok ezzel egyedül (időjárás miatt)?

Figyelt kérdés

Az időjárás itt a fő szempont most.

Úgy érzem már túl sokáig volt meleg. Vasárnapra is kánikulát írnak, a mostani esők előtt is nagyon sokáig volt meleg. Már eljött az a pont, hogy várom a szeptembert, amikor fokozatosan lemegy a hőmérséklet és nincs több kánikula.

A tegnapi és mai napot nagyon élveztem az időjárást illetően, nem vágyom arra, hogy visszajöjjön a meleg, a kánikula, már úgy érzem elég volt a nyárból idénre.

Más is így van ezzel?


2022. aug. 22. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Én sosem értettem azt amikor a meleg miatt nyafog valaki. Zavar a meleg? Szereltess be légkondit. Have fun.

Nálam is megy kánikulás napokon párszor tíz percet, lehűti a lakást, és kész.

2022. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1, akkor ezek szerint te nem várod a szeptembert.
2022. aug. 22. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Részben maradhatna a mele a folyamatos meleg, DE nem a 40-50 fokos verzióban.
2022. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

#2


Nem igazán. Üzleti életben a nyár mindig olyan chill, sokkal több szabadideje van az embernek, idén egy hónapra el tudtam tűnni ázsiában úgy hogy nem omlott össze a világ. Sok sikert ehhez akár csak 3 napra Szeptemberből Júniusig. :D


De persze az idő kereke forog tovább. De nekem inkább legyen világos, meleg, rövidnacis idő, mint szürke hideg és sötét.

2022. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a nyarat, a meleggel sincs gondom, de kicsit azért várom az egyetemet is. Pedig végzős leszek, nem gólya.
2022. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
1: azért nem a négy fal közt élünk.
2022. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Ez a nyár már nem a jó nyár...

Ezt már csak elutazva meg jól szigetelt lakásban/házban lehet élvezni légkondival.

Szárazságról nem is beszélve.


De ugye sajnos nem tud mindenki ilyenben élni, vannak tetőterek, nem szigetelt helyek, sokadik emeletek, nem korszerű ablakok stb.

2022. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

A kedvenc évszakom a nyár. Én sajnálom, hogy vége, bár már ez is túlzás, ami már itt van. Viszont ez köszönhető a klímaváltozásnak, légkondiknak és ahelyett, hogy fákat ültetnének, inkább kivágják őket.


Jobb, ha az ember hozzászokik a sivatagi hőmérséklethez, hisz lassan már hazánk is felsivatag lesz.


Én jól bírtam a meleget. Sajnálom, hogy már egyre korábban sötétedik.

2022. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az őszt/telet, borult időt. Sokkal jobb a kedvem mint nyáron. Ma is olyan kellemes hangulatú borult idő volt, engem ez dob fel, olyan mint másnak a napos strandidő. Imádom a borult hűvös időt, és szerencsére több hónap ilyen egy eben mint a meleg napos.

Én személy szerint nem szeretem a nyarat, izzad mindenem, nagyon rosszul viselem, strandolni se szeretek, 2 éve nem is voltam. Legszívesebben Angliai időjárású országban élnek.


27/N

2022. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Augusztus van és 20 fok, az időjárás nem a dátumon múlik.



Nem várom az őszt, újra tömve lesz a vonat sulisokkal. Nyáron legalább van ülőhely.

2022. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!