Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják a nővérek olyan...

Miért tartják a nővérek olyan nagyra magukat?

Figyelt kérdés
Nem egyszer tapasztaltam, mikor kórházban is jártam, hogy az olyan nővérek akik egész nap vagy éjjel semmit nem csinálnak a telefonozáson és az újságolvasáson kívül tartják magukat a legtöbbre. Beszólnak még az orvosoknak is, holott ők egy egyszerű OKJ-s bizonyítvánnyal rendelkeznek (kivétel a diplomás ápoló). Vannak helyek ahol rendesen dolgoznak, de az ritkaság számban megy.
2022. aug. 24. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom hogy eddig hol éltél, ugyanis az állami egészségügy az egyik legrosszabban megfizetett ágazat. Na, ezért!
2022. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért engedik meg egyesek ezt maguknak, mert óriási nővérhiány van, tudják, hogy szinte bármit megtehetnek, úgysem rúgják ki őket. Ha sorban állnának a nővérek egy-egy állásért, sürögnének, mint a kisangyal. Sajnos manapság a tisztelet és színvonalas munka nagyon ritkán tapasztalható.
2022. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Első: ha valaki csak akkor látja el tisztességesen a munkáját, ha jól keres, akkor menjen a fenébe, tanuljon mást, keressen másik munkát! Életekkel játszanak nap mint nap!
2022. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
3. Szóval akkor szerinted egy egészségügyes dolgozzon éjjel_nappal "fillérek-ér" mert valakinek muszáj ellátni a sokszor öntudatlan beteget? Mert szerintem ez csak egy határig megy, ami ez "drága" kormányunk már réges-régen átlépet.
2022. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Van nővér ismerősöd? Mert nekem van és elárulom, hogy átlag 500 ezer forintot hazavisznek, a rengeteg ajándékról már nem is beszélve. Persze, igazságtalan, hiszen egy bolti eladó is közel ennyit keres, de azért messze nem olyan rossz a helyzet.
2022. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
500at eladok meg noverek? 😅 Hol elsz? Inkabb 200at
2022. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rengeteg plusz óra elvállalásával, emiatt nulla szebadidővel rendelkezve se olyan jó biznisz az 500k, ráadásul ennyit csak a diplomások és a sok évtizede ott dolgozók kereshetnek szerintem, ha ez igaz egyáltalán. Miközben az orvosok kaptak rendes béremelést, ők meg nem, és miközben az orvosok nagy része arról híres, hogy egy csomó olyan feladatot, ami az ő dolguk lenne, lepasszolnak a nővéreknek. Nem csoda, hogy rettenetesen frusztráltak.
2022. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Első... Sok más szakmában is hasonló pénzekért dolgoznak az emberek, mégsem sz*rnak bele a munkájukba. Pl... Intenzív osztályra került egy kedves ismsrősöm. Egész éjjel fulladt, alig kapott levegőt, mikor a csipogóval hívta a nővért, aki nagynehezen odament hozzá közölte vele hogy bírja ki a fulladással reggelig. Akármennyit keres az ember ha egészségügyben van ráadásul ilyen osztályon ilyen vagy hasonló viselkedést nem engedhet meg magának se az orvosokkal szemben, se a betegekkel!! Az orvosok is alul vannak fizetve (ott is vegyes a felhozatal, van aki normális van aki nem), de közel sem viselkednek olyab tapló mód mint a nővérek!!

Mindenhol alulfizetettség van akkor mindenkinek át kellene váltaniaba ebbe a stílusba?!

2022. aug. 24. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
A legtobb embernek ilyen a stilusa mashol is
2022. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Oszt legalább mindig ugyanabba a kórházba mensz valami iszapszentmotorospuszta-alsói szintűbe. Há' ne egybűl indujjá ki.
2022. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!