Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből ered a mondás, hogy...

Miből ered a mondás, hogy minden nő ku.rva?

Figyelt kérdés
Van ennek esetleg valamiféle igazságalapja?

2022. aug. 25. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Tisztelem a nőket, akinek nem inge ne vegye magára!

Még az egyetemen is néhányan bevállalnak dolgokat(legalapabb példa:flört) jobb jegy reményében!

Az élet más területeiről nem is beszélve!

2022. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanonnan, ahonnan a MPG (minden pasi geczi). Az igazságtartalma is ugyanaz.
2022. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudtam, hogy ez "mondás".
2022. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A nyomi incelektől, akik nem bírják feldolgozni, hogy valaki nem akar VELÜk lefeküdni, mással viszont igen.
2022. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Onnan, hogy sok a megkeseredett ember.

Aki azon monfordírozik, hogy ennek van-e igazság alapja, annak amúgy tényleg 1 db nővel sem sikerült normális kapcsolatot kialakítania életében? Anyukád krv@? A nagymamád, nagynénéd, lánytesód, unokatesód, stb mind krv@k?

Annyi alapja van, mint annak, hogy minden férfi idióta.

Az, hogy sok ember szeret könnyen előre jutni, már más téma. Szerintem elég sok férfi is bevállalna dolgokat, hogy előre jusson. Csak a nők nem szoktak így visszaélni a hatalmukkal, hogy egy kis flörtért cserébe jobb jegyet adnak, ezért nem kerülnek ilyen szituációba. Nekem nőként sincs erről személyes tapasztalatom, az egyetemi oktatóink jelentős része nő vagy idősebb bácsi volt. Életemben nem flörtöltem semmi előnyért.

2022. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Csinibabába a hülye f*sz Tímár belerakta, mert azt hitte vicces. Nos, marhára nem az.
2022. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert vannak férfiak akik látták, miket csinálnak a nőnek nevezett k.rvák. Hát innen.
2022. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nők még sokszor egymást is k.rvának nevezik, akkor szerinted honnan
2022. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!