Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igaz a mondás? Rossz nő nincs...

Igaz a mondás? Rossz nő nincs csak kevés pia? Sötétben minden tehén fekete?

Figyelt kérdés

Egy haverom ha elmegy bulizni mindig felszed valami csajt. Ha jó csajt nem talál vagy talál csak az elküldi hát semmi gond, feltölti magát és részegen a rossz csaj is jó csaj. Lyuk lyuk ennyi. Mit számít úgyis csak dugni kell reggelre meg eltakarodik.

Jól csinálja?


2015. okt. 25. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, azért legyen már egy igény.
2015. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igény az van. Csak ugye hiába akar az ember Ferrarit (ki nem akar???) ha csak Trabantra futja...

És valamivel meg menni kell!

2015. okt. 25. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz a mondás.
2015. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valakinek csak a kanossága csillapítására kell nő, nem számít, hogy néz ki.

Én mondjuk kellemetlenül érezném magam egy olyan lánnyal aki nem tetszik, így nem tudnám élvezni a dolgot.

A kecskéken is van lyuk...

Nem fogom megsiratni szegény "kihasznált" lányokat, valószínűleg tisztába vannak velemi milyen célra kellenek.

2015. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha neki ez működik, miért ne?

Nekünk egy aprócska, rozsdás autónk van. Ha telne jobbra, akkor se költenénk rá, gurulni ez is tud, s bele tudunk pakolni pár kiló ételt s még egy nagy dézsás leandert is.

Ha a havernak a lyuk számít, akkor szuper. Lehet, hogy boldogabbá tesz egy csajt, aki nem kell másnak s az másnap kedvesebb lesz az ügyfelekkel, ki tudja?


Az én hozzáállásom gyökeresen más, nekem más a fontos. De semmi bajom a "toleránsabb" emberekkel, amíg konkrétan nem csapnak be másokat...

2015. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kellemetlenül érezném magam egy olyan lánnyal aki nem tetszik, így nem tudnám élvezni a dolgot.


Hát ezzel a haverom is így van! Ő is szarul érezné magát egy retekronda csajjal józanul. De hamar megoldja a dolgot. Feltölt.


A kecskéken is van lyuk...


Igen, még az is lehet, hogy ez is csak kellő mennyiségű pia kérdése...

2015. okt. 25. 19:31
 7/7 A kérdező kommentje:

Van a youtube-on egy olyan videó ahol részeg brit fiatalok akik bulizni jöttek, megtámadtak egy díszhintóst és annak lovát, de nem pénz kellett nekik, hanem az egyikük olyan részeg volt hogy a többiek buzdítására megpróbálta meghágni a lovat!

A rendőrök szedték le. Már benne volt a lóban...

2015. okt. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!