Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ered a mondás, hogy...

Honnan ered a mondás, hogy minden magyar válogatott meccs után felsír pár milliárd tao közpénz valahol a távolban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Van ilyen mondás? Amúgy marha jó. Onnan ered, hogy az Orbán-kormány, nem tudom pontosan melyik évben, asszem a 2010-14 ciklusban megszavazta, hogy a vállalatok a társasági adójuk valahány százalékát sportcsapatoknak adhatják utánpótlás-nevelésre, kb az SZJA 1%-hoz hasonlóan. Szóval marha sok ilyen pénz került a sportba, mégis tök sikertelen a válogatott, szóval nem volt sok értelme, és értelmesebben is el lehetett volna költeni, ha nem "veszíti el közpénz jellegét".
2021. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Milyen szép az, amikor egy nem létező mondásra egy másik accról megválaszolja a kérdező magának a kérdést. :)
2021. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
1-eshez még annyit hogy amikor ellenőrizni akarta az ellenzék - mit tesz Isten nem ez volna az egyik feladatuk- hogy mire is ment el ennyi pénz akkor nyilatkozta egy politikus hogy elvesztette közpénz jellegét ez a fajta befolyt támogatás. Azóta bíróság kimondta hogy ez is közpénz.
2021. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Ezt mégis honnan veszed, hogy a kérdező válaszolt?
2021. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy egy fidess trollnak ennyi a fantáziája.
2021. okt. 12. 21:54
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

#4!


Onnan, hogy nincs ilyen mondás. :)

2021. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most írtam le tehát van.
2021. okt. 12. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Tudom, hogy nincs ilyen mondás, de azért értem a jelentését. Ezért kezdtem úgy a választ, hogy "Van ilyen mondás?".
2021. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

#7!


OK, tehát most ismerted el, hogy nincs ilyen mondás, csak te találtad ki. :D

Ha senki nem mondja, akkor nem mondás, csak mondat.


#8!

Tehát tudod, hogy nincs, de rákérdezel, hogy van-e. :D


1-2 mondatos kommentben meg tudják cáfolni magatokat. Ez engem igazol. Elég kicsi az esélye, hogy két ugyanolyan hülye ilyen hamar egymásra talál.

2021. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mondás, de kommentszekciókban meb ilyen 444 szintű megjegyzésekben tényleg többszörfeltűnik.
2021. okt. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!