Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a függő, kötődő,...

Mit gondoltok a függő, kötődő, erősen admiráló, ragaszkodó rajongásról valaki iránt, amikor az van szerelem helyett?

Figyelt kérdés
Végre rájöttem hogy velem ez van. Rendkívül elborult, de nem szeretet alapú érzéskomplexum. Az illető egy barát. Huszonéves vagyok de ez elég új nekem, sokáig nem is értettem. Olyan mint ráfüggni a méregre, rossz vele is meg nélküle is, bár tudom, ilyenkor az utóbbi fog nyerni. Tudtok erről bármi többet?

2022. aug. 27. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem szeretet alapú? Akkor mi a frász? Miből gondolod, hogy nem szerelem? Nincs szexuális vonzódás? Az okozza a kínt, hogy egyoldalú.
2022. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert szerintem inkább rajongás mint szerelem. De hogy az előbbi mire jó, azt valójában nem tudom. Azt viszont IGEN, hogy kémia lenne mint az állat, de nemigen értünk egymáshoz sose. Azt meg nem tudom, hogy egyoldalú-e, de nem is annyira érdekel.
2022. aug. 27. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Hát vonzódsz hozzá testileg vagy nem? Szeretnél-e közel kerülni hozzá, megfogni a kezét, ölelkezni, csókolózni, lefeküdni? És mért nem érdekel, hogy hasonlóan érez-e? Nem akarnád megszerezni, ha így lenne?
2022. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalatom van erről bőven. Én szerelemnek mondanám, csak káros fajtának. Egy bűnös önsanyargató élvezet. Mégis senki más nincs, aki meg tudná közelíteni.
2022. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3. Testileg oké, mindenre igen a válasz, a megszerzése viszont akkora győzelem lenne mint kárhozat, mert rettentően ellentmondásos ember.

4. Na erről szívesen beszélgetnék veled!

2022. aug. 27. 15:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerelem, na! Csak félsz a kapcsolattól. Bár az furcsa, hogy a rózsaszín köd idején máris az ellentmondásokat látod. Mik a + és - vonásai?
2022. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem félek a kapcsolattól, örülnék is mert nem is volt még nekem. A köd az tény, levegőt se kapok tőle, de az ellentmondásokat nem csak úgy látom! A vonásokról meg a második füzetet írom tele, mert már belezavarodtam volna.
2022. aug. 27. 15:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Négyes vagyok. Én pontosan tudom, hogy mámoros érzés rajongani valakiért, de hosszú távon megsínylettem ezt az egészet. Az életem többi területét elhanyagoltam. Még mindig él bennem az érzés, de már nem irányítja a tetteimet. Más iránt komolyabbat érezni képtelen vagyok.
2022. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te férfi vagy vagy nő? De végül is akármelyik, ha az illető szabad, akkor közeledni kellene hozzá. Akkor is, ha ellentmondásos, ki nem az? Legalább valami történik. Itt az ideje.
2022. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Darius- ***** válasza:
Írtad, hogy testileg ~OK~ számodra. Te vonzalmat érzel, nem szerelmet.
2022. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!