Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a függő, kötődő,...

Mit gondoltok a függő, kötődő, erősen admiráló, ragaszkodó rajongásról valaki iránt, amikor az van szerelem helyett?

Figyelt kérdés
Végre rájöttem hogy velem ez van. Rendkívül elborult, de nem szeretet alapú érzéskomplexum. Az illető egy barát. Huszonéves vagyok de ez elég új nekem, sokáig nem is értettem. Olyan mint ráfüggni a méregre, rossz vele is meg nélküle is, bár tudom, ilyenkor az utóbbi fog nyerni. Tudtok erről bármi többet?

2022. aug. 27. 14:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az ~ok~ amit írtam, az igazából nem egy sima 'ok', de azért írtam mégis ezt, mert már lélekben is kielégít.
2022. aug. 27. 16:28
 12/14 Darius- ***** válasza:
oké, úgy gondoltam , angolul ok.
2022. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
Totális balf***ság. Ebből csak ő járhat jól, mert ha ügyes, úgy használ ki, ahogy akar, de te még egy numerára sem számíthatsz a sztoriból. Nem füzeteket kell teleírogatni az ellentmondásokkal, hanem rá kell hajtani és legalább pár jó szexet kihozni belőle, ha több nem lehet köztetek. Ha meg nem megy vagy nem akarja, keresni kell egy alacsonyabb szintű férfit vagy nőt, akit meg tudsz hódítani. Nőj már fel!
2022. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ok főnök.
2022. aug. 27. 19:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!