Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen egyformák?

Miért ilyen egyformák?

Figyelt kérdés
Van egy koreai nő ismerősöm, akinek az arcán szemből nézve nem igazán látszik az, hogy ázsiai. De oldalról nézve nagyon és tiszta kínai arca van. Pedig ha állítólag különbözne egymástól, akkor miért van ez?

2022. aug. 28. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Azért ilyen egyformák mert nem egyformák!!! Közöttük is minden egyed más (kivétel egypetéjü ikrek!), csak te nem tudod megkülönböztetni! (Ezt pedig ne rajtuk kérd számon, ne tölünk kérdezd!)
2022. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egyformák, csak Te látod így.

Elején én is így láttam, úgy éreztem, hogy sose fogom megkülönböztetni őket. De ahogy elkezdtem már egy ideje K-drámákat nézni, akkor már simán fel tudtam ismerni, hogy ki kicsoda. Ha unatkoztam, akkor mindig próbáltam úgy nézni rájuk, mintha egyformák lennének, de nem sikerült. :D Szóval nem egyformák.

2022. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta rasszizmus. Nem töltést elég időt arra hogy megismerés őket ezért nem is tudod őket megkülönböztetni. Nagyon is különböznek.
2022. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!