Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig lehet úgy élni, hogy...

Meddig lehet úgy élni, hogy egész nap csak dögleni szeretek meg tv-t nézni, netezni?

Figyelt kérdés
Igazából ha kivülről rám zárnák a lakásajtót, és soha nem jöhetnék ki, úzy is ellennék. Anyagiak nem akadály.
2022. aug. 28. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
amíg meg nem halsz vagy meg nem őrülsz.
2022. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Én a héten lebetegedtem, szinte csak azt teszem, amit írsz. Le lehet simán épülni agyilag.
2022. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De hát már ezt csinálom 10 éve. Jó közben bemegyek dolgozni de ott is egyedül vagyok és kb nem csinálok semmit.
2022. aug. 28. 18:28
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Bármeddig, csak ez egy siralmas élet önmagában. Erre majd legkésőbb a halálos ágyadon rájössz.
2022. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4. De miért? Én próbáltam azt amit a többiek, bulizni, emberek között lenni, kirándulni, nyaralni, stb, egyik se dobott fel, nem éreztem jól magam, alig vártam hogy hazaérjek a nyugis kis lakásomba.

Másnak biztos siralmas, az én szemszögemből meg az a siralmas élet amit mások csinálnak.

2022. aug. 28. 18:37
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
akkor csináld azt amit akarsz. Senkinek nem fogsz hiányozni.
2022. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez az az eset, amikor antidepresszánsra van szükséged, ha ez egy endogén depresszió, vagyis nincs rá okod, nem ért súlyos veszteség, csak úgy jött a semmiből. Azért próbálj meg valamit csinálni, programokra elmenni, barátnőt keresni, mert így elfolyik melletted az élet, és úgy halsz meg, hogy nem éltél.
2022. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen megértelek. Én is ilyen vagyok. Viszont nagy ritkán azért elég magányos érzés elkap. Kell valaki akit átölelhetsz este, akihez beszélhetsz kicsit. Akinek látod, hogy fontos vagy. Lehet 10 éve jól elvagy így, de a lelkedben van egy üresség. Meditálj rá kicsit és nézz magadba. Mi az ami hiányzik? Miért nem vagy boldog? Biztos nem érzed azt, hogy most éled életed legszeb napjait.
2022. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jézusom, dehogy nem vagyok boldog! Mar tinikoromban is ilyen voltam, akkor is arról álmodoztam, hogy valami kis kuckóban éldegélek, ahol senki nem zavar és nem találkozom emberekkel. Nem hiányzik semmi. Mondtam, mehetnék amerre akarok, anyagilag oké vagyok, mégis csak itthon szeretek lenni.
2022. aug. 28. 18:57
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Azért kipróbálhatnád azt is, hogy élsz, mert ez nem élet, hanem vegetálás. Dolgozol, hogy legyen pénzed enni-eszel-ürítesz-alszol. Az emberi lénynek ingerekre és szeretetkapcsolatokra van szüksége, élvezetekre. Van olyan, csak azt se tudod, mi az. Sokat vesztesz. Sokkal nívósabb életet is élhetnél, mint ezt a magányos üreset.
2022. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!