Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van az itt regisztráltak közt...

Van az itt regisztráltak közt igazi öreg matuzsálem? Ki bölcs, s szándékai helyénvalók?

Figyelt kérdés
Röviden, van itt olyan válaszoló, ki 80 éves kor felett van? Nagyon kíváncsi lennék, hogyan látják a világot azok, kik már ekkora utat megtettek, ennyi mindenen túl vannak. Tehát, ki innen a legidősebb aktív regisztrált tag?

2022. aug. 29. 00:58
 1/7 Nxs ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy van itt bárki 80 felet ha igen akkor max a politikai rovatban .


Meg anonim ként bárki mondhat bármit szóval szerintem felejtös

:(

2022. aug. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor kénytelen leszek 80 évesen magam visszatérni ide, ha lesz még akkor földbolygó, és válaszolni magamnak
2022. aug. 29. 02:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, Föld bolygó lesz, de ember már nem.

De azért sok sikert! ;)

2022. aug. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha vársz még 47 évet, akkor betöltöm a 80-at és majd válaszolok neked.
2022. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kornak semmi köze sincs ahhoz, hogy ki mennyire bölcs.

Nem nagy cucc megélni a 80 évet, tekintettel arra, hogy a születéskor varható átlagélettartam 72-79 év nemtől függően Magyarországon. A hülyék is élnek addig.

2022. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös, hát szerintem Magyarországon ennél jóval alacsonyabb az átlag élettartam, rengeteg alkoholista nem éli meg még a 60-at se, a betegekről már nem is szólva. Azért írtam a 80-at, mert az szerintem még egy olyan életkor, amikor az agy még aktív, nincs demencia, nincs teljes befásultság. Legalábbis, akik változatos és egészséges életet élnek. Azt még el tudtam volna képzelni, hogy 80 éves emberek is vannak itt, neteznek, 95 éves emberről ezt már mondjuk nem gondolnám. Engem csak érdekel, milyen az öreg kor. Mi motivál még olyankor, milyenek az ébredések, milyenek a hétköznapok, stb.
2022. aug. 29. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:

"5-ös, hát szerintem Magyarországon ennél jóval alacsonyabb az átlag élettartam,"


Szerinted lehet, a KSH szerint nem.

2022. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!