Kezdőoldal » Otthon » Kert » D2-es magyar háti permetezőt...

D2-es magyar háti permetezőt hogy kell szétszedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég megörököltem nagyapám d2-es háti permetezőjét, természetes minden egyes apró hibájával együtt. Ami még nem lenne probléma, csak hogy a gépben lévő üst szétment és ki szeretném cserélni. Kérdés, hogy a középső részét hogy tudnám szakszerűen szétszedni.

Válaszotokat előre is köszönöm.



2018. máj. 2. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alján van egy nagy bilincs, azt kell felengedni, és széthúzni.
2018. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a pótalkatrész egy másik gépből mondjuk, akkor eszedbe ne jusson pénzt költeni rá.

3500 körül szokott lenni kínai a Tuskóban, annyit kibír az is, mint két javítás között a magyar. Az utolsó cseppig kinyomja a vizet, nem dugul el állandóan, sokkal jobban működik, mint egy szétkopott alkatrészű magyar, amire jó eséllyel rá kell költened pár év alatt 20-25 E-t, mire végül minden részét kicseréled.

Én már nem kínlódok állandóan ezzel a régi vacakkal, vettem egy kínait vagy 10 éve apámhoz, meg 3 éve egyet itthonra, és azóta nem állandó idegeskedés a permetezés.

2018. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!