Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 48 éves matuzsálemi korú nő...

48 éves matuzsálemi korú nő érdekel valakit?

Figyelt kérdés
48 éves vagyok, magas és vékony. 2 nagy gyerekem van. Imádom a humort, nagyon szeretem az okos embereket. Sok minden érdekel, majd megbeszéljük. :)

2020. aug. 7. 12:45
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim válasza:
Nem igazán, de ha 30-nak nézel ki, bomba alakod van, és gazdag vagy, akkor meggondolnám😁
2020. aug. 7. 13:11
 2/59 A kérdező kommentje:
Sajnos 60-nak nézek ki, ronda vagyok és szegény és veled amúgy sem állnék szóba. :((
2020. aug. 7. 13:15
 3/59 anonim válasza:
Akkor jó! 😄
2020. aug. 7. 13:21
 4/59 anonim válasza:

És még nekem mondták, hogy ne "B oldalazzak" a koromra. :D

NE csináld már, a 48 mitől matuzsálem? :\ Értem én, hogy megpróbálod humoros stílusba önteni a dolgot, de ez még viccnek is erős, szerintem. :)


41F

2020. aug. 7. 13:23
 5/59 anonim válasza:

Szép napot!


Én egy 18 éves srác vagyok.

Azt szeretném megkérdezni, hogy ön milyen kapcsolatokat keres?

Azért kérdezem, mert a párkapcsolat nyilván nem működne közöttünk (Már csak azért sem, mert "röpke" 30 év a közöttünk lévő korkülönbség :D).

De baráti kapcsolat lehet közöttünk.

Ugyanis véleményem szerint a baráti kapcsolatokban az életkor játsza a legkevesebb szerepet.

Mert egy 15 éves is tud logikusan, ha kell, akkor felnőtt fejjel gondolkodni, és sajnos egy 35 éves is tud úgy viselkedni, mint egy 5 éves. Tehát az életkor az csak egy szám, és az értelmiség a lényeg!

2020. aug. 7. 13:26
 6/59 A kérdező kommentje:

4

Mert sok mindenen átmentem az elmúlt pár hétben, hónapban, évben. Nyilván nem vagyok matuzsálem, sőt, éppenséggel nagyon gyerekes tudok lenni, de ... sok mindent láttam az utóbbi időben.

2020. aug. 7. 13:47
 7/59 A kérdező kommentje:

5

Tökéletesen egyetértünk.

2020. aug. 7. 13:48
 8/59 A kérdező kommentje:

5

Elnézést, a kérdést nem válaszoltam meg. Párkapcsolatot keresnék, bár fenntartásaim vannak, hogy itt lehet-e.

2020. aug. 7. 13:48
 9/59 anonim válasza:

Dehogy lehet! :D Erre az oldalra az emberek csak szórakozni járnak, és a legtöbbjüknek nincs komoly szándékuk (Természetesen óriási tisztelet a kivételnek, mert ahogy mondtam, "a legtöbb embernek!", ami azt jelenti, hogy vannak olyanok is (igaz, kevés, de van), akinek tényleg komolyak a szándékaik.). De sajnos könnyebb beletrafálni a lottó nyerőszámokba, mint az igazán komoly szándékú emberekre rátalálni a gyakori kérdéseken.


Én teljes szívből kívánom, hogy minél hamarabb találja meg a boldogságot egy remek, értelmes, szerethető, kedves, jószívű férfi oldalán, és legyen mindig nagyon nagyon boldog!


Az ötödik hozzászóló vagyok, a 18 éves.

2020. aug. 7. 13:56
 10/59 A kérdező kommentje:

9

Köszönöm, viszont kívánom, azzal a módosítással, hogy nő oldalán. :)

2020. aug. 7. 14:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!