Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi dominál a gondolkodásotokban?

Mi dominál a gondolkodásotokban?

Figyelt kérdés
Be vagytok-e ragadva ugyanazokba a gondolatokba már régota vagy változtok gondolkodásilag?

2022. aug. 29. 11:48
A kérdező szavazást indított:
A negativitás dominál
A pozitivtás dominál
23 szavazat
 1/8 Generaves ***** válasza:
78%
Egyik sem dominál igazán. Mélydepresszióval küzdök. De valóban küzdök vele. Törekszem az egészséges gondolkodás módra, a realitásra. Noha sokszor nehéz. De ha át is billenek akár pozitív akár negatív irányba, hamar vissza zökkentem magam.
2022. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé be van ragadva a pozitív. Nem bánom.
2022. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy negatív gondolatom, ami egy negatív cselekményből adódik és ez már öt hónapja be van ragadva a fejembe, folyton előbukkan az emlékeim között, egyelőre szerintem nem is fogom tudni kiverni a fejemből. Egyébként a negatív és pozitív dolgok úgy gondolom nagyjából egálban vannak, egyik sem dominál, inkább egy ilyen arany középúton vagyok és ebből nagyon ritkán tud valami kizökkentetni.
2022. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
79%
Inkább a realitás. Abból próbálom a legjobbat kihozni.
2022. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semleges. Mindkettőből jut egy napra.
2022. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A realitás.
2022. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő. Látom a negatív és pozitív oldalát is mindennek. De nem keresek direkt negatívat mindenben. Viszont nem is vagyon olyan naiv, aki nem veszi észre a rosszat, a buktatókat.

Talán kicsit a pozitív felé hajlok, mert szeretem a rossz dolgokból is kihozni a legjobbat.

2022. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utóbbi időben egy hajszálnyit inkább a negatív dominál, sajnos. Azonban, amikor érzem, hogy egyre mélyebbre kerülök, igyekszem azonnal elterelni a figyelmem, vagy valami jóra gondolni, vagy meghallgatom az egyik kedvenc zeném. Ott még szerencsére én sem tartok, hogy mindenben csak/direkt a rosszat lássam, keressem.
2022. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!