Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberi jellemre utalnak...

Milyen emberi jellemre utalnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton összeszokott haveri társaságban pörgös vagyok, jó kedvű, élet vidám és ontom a hülyeségeket magamból. Szeretem a környezetemet ami körbe vesz engem, haveri kör, a karrier lehetősége és egyébb tényezők.

Ellenben egyretöbbször jönnek elő így a negatív dolgok a fejemben, olyan mint ha félnék hogy a mostani mini ideáll véget érne. Ez általában úgy vagy hogy kijön hipochonder szerűen, hogy mi van ha valami bajom van (legkisebb jelekből bolhát csinálok) és hogy idő előtt alulról szagolom az ibolyát. Ezek általában egészségügyi eredetűek, életemben egyszer voltam műtve ami után magatehetetlennek éreztem magam és voltam úgy 3hétig.

A másik ilyen negatív hogy esetleg 1 családtaggal lesz valami hasonló.

Néha érdektelenné vállik minden és célvesztett leszek, gyakran unatkozom egyedül, nem tudom lefoglalni magam rendesen hogy élvezzem is...

Ezek milyen jellemrajzot írnak le rólam?


2022. aug. 29. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Ezek a jelek éretlen jellemre utalnak.
2022. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet🤣.

Tanács?

2022. aug. 29. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Biztos.


Tanács.

2022. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányod van, csak akkor érzed magad biztonságban, ha kivülről jövő megerősítéseket kapsz. Ebből eredően úgy érzed, nem tudnál egyedül boldogulni. Tanács: a legfontosabb az önfejlesztés, a reális önkép kialakítása, a helyes viszony önmagadhoz. Találj célt, ami örömet szerez. Ezen kívül keresd azokat a helyzeteket, amelyekben erősnek érzed magad, tölts sok időt a barátokkal.
2022. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!