Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen emberi...

Szerintetek milyen emberi jellemre vall, ha egy 20+ éves ember nem tudja elviselni, hogy nem az övé az utolsó szó?

Figyelt kérdés

Akár napok,hetek,hónapok telnek el,és nem tud belenyugodni...

Érdekelne a véleményetek !



2016. ápr. 25. 05:05
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Még reméli, hiszi, hogy van igazság az Életben.Nem jutott el oda, hogy bánja a fene!, én megmondtam a véleményem, aztán mindenki azt kezd vele, amit akar. De ehhez érni kell, bölcsebbé válni. Persze nem ismervén a szituációkat, ez csak egy tipp. Mindenesetre éretlen személyiségnek tűnik.
2016. ápr. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem konkrét esetre gondoltam,hanem általában.
2016. ápr. 25. 07:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés:D

Szerintem is nagyon gyerekes,éretlen viselkedés ez.

Talán idővel,ha bölcsebb lesz ,és a korral kinövi.

Bár azok a hetek,hónapok nem néznek ki jól.

2016. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik? Most komolyan. Nem ismerek hasonló embert szerencsére. Valahol persze kár, mert érdekesnek tartom.
2016. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:
76%

Gyenge jellem, aki úgy próbál erősnek, okosnak és fontosnak látszani, hogy körömszakadtáig ragaszkodik a maga igazához.

Csatákat nyerhet meg de sorra veszíti el a háborúkat, mert az emberek el fogják hagyni és egyedül marad.

2016. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de ha tudom, hogy 100%-ig nekem van igazam, akkor nem fogok belenyugodni a másik hülyeségébe, nem hagyom, hogy egy pillanatig is úgy tűnjön, hogy neki van igaza és én ebbe belenyugszom.


Pl. ha valaki azt állítja, hogy a (random példa következik) második világháborúnak 1950-ben lett vége, akkor nem fogom ráhagyni a hülyeséget. Pláne nem akkor, ha úgy akarja lezárni a vitát, hogy "jó, akkor te higgy amit akarsz, nem kötelező elhinni amit én mondok". Na az ilyentől a falra tudok mászni.

2016. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel nem kell foglalkozni, rá kell hagyni. Sokkal jobban idegesíti az ilyet, mint ha elkezdesz vele az örökkévalóságig vitatkozni. Ha belemész a hülyeségébe, és mindig megadod a lehetőséget, hogy csak azért is megmondja a "tutit", akkor a kedvére teszel. De ha egyszerűen ráhagyod, az felidegesíti.
2016. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy végtelenül makacs, irritáló és a kákán is csomót találó jellemre vall.

Nem rendelkezik a szokásos társalgási formával.

Aki mindenáron meg akarja győzni a másikat a saját igazáról, annak valami lelki problémája lehet, ezt akarja kompenzálni.

Egy tanult és intelligens emberi szintjét soha nem fogja megütni, mert az képes elfogadni mások véleményét és olykor a kellő pillanatban kiszállni a vitából, míg ő nem.

2016. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!