Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idősek miért hordják le...

Az idősek miért hordják le minden hulladéknak a fiatalokat, és vislekednek úgy, mintha ők lennének az egyetlen tökéletes lények a Földön?

Figyelt kérdés
Olyan ritka tiszteletreméltó öreget látok, de azok tényleg igazi úriemberek. Tiszteletreméltó öregasszony még kevesebb van. Viszont annál több ilyen csicskító, megalázó, lenéző mentalitás, szerintem ez borzasztó, kérdezem miért kell ezt csinálni? Nem az lenne az idősek érdeke is, hogy kialakuljon egy jó viszony? A tiszteletnek kölcsönösnek kell lennie, különben csak buta basáskodásról beszélhetünk.
2022. szept. 1. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik okot leírta az 1es válaszoló.


A másik az, hogy burokban élnek.

Felnőttek az előző rendszerben, és képtelenek alkalmazkodni a mai világhoz.

Próbálják erőltetni a régi "értékeket", a "nekem igazam van, mert idős és nagyhangú vagyok", miközben nem sok fogalmuk a világról.


Épp mostanában szakítottam meg a kapcsolatot egy idős festővel, akivel beszélgettem néha a duna-parton.

Mindenkit lenéz, kioktat, semmi témája a saját művészeten kívül, viszont elég tájékozatlan, és nem nagyon ért semmihez.

2022. szept. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!