Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg gáz?

Ez tényleg gáz?

Figyelt kérdés

Hello mindeki!

A barátnőmnek szülinap,karácsony használtam vettem ékszert…le akkartam nyügözni de elég drága volt és hát nem nagyon maradt volna pénzem ha újban veszem meg…Marketplacen kerestem és kb 2x vettem neki kézalól ékszert.Kicsit rosszúl érzem magam miatta ti mitt gondoltok erről? Lányok válaszát is várom!



máj. 15. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Bocsi, de szerintem az.

Páromtól diplomaosztóra egy édesvízi tenyésztett gyöngysor nyakláncot kaptam (ékszerboltból vette), és akkor még csak 5 hónapja ismertük egymást. Párom se akkor, se most nem gazdag.


Ha nincs ékszerre pénzed, akkor ne vegyél neki. Másodkézből venni és azt adni neki, szerintem illetlenség és zsugoriság.

máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, legalább vettél neki valamit.

26N

máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ez leginkább attól függ, hogy a barátnőd szereti-e a használt cuccokat. Én nekem nincs bajom vele. Nyilván nagyon oda kell figyelni honnan és kitől veszed.

Ha az ékszernek nincs baja és nem látszik, hogy másodkézből való akkor megvenném.

29/L

máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a zaciból vettek jegygyűrűt olyan, aki havi netto félmilliot keres, saját lakása van.

Merthát az volt szép neki.


Sokáig hordtam nekem tetszett nem csináltam belőle ügyet csak fura volt.


Dehát később eljegyzesbintás is lett(persze nem a gyűrű miatt.)


A szerelem szeretet szerintem nem a pénzen múlik.

máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ugye azt azért nem mondtam el hogy használt igazából szeretetből vettem.Nem látszott az ékszereken nem volt semmi bajuk és igazából párszor hordták csak
máj. 15. 17:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából én eladtam az autómat hogy tudjak neki venni egy jegygyűrűt és hát annak sem volt semmi baja szívem szerint világ összes aranyát megvettem volna nem az van hogy sajnálom tőle! Csak egyszerűen ezt tudtam magamnak meg engedni 🤷🏾‍♂️ de lehet ez tényleg gáz nem tudom
máj. 15. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ne szégyelld magad. És úgy érzed, hogy te is vissza kapod ezeket az önzetlenségeket?
máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát elhagyott igazából 😅 mert nem tudta elfogadni a szüleimet 🤷🏾‍♂️ pedig én elfogadtam az ő családját olyanak amilyenek! De most így ez eszembe juttot hogy vajon gáz-e a használt ékszer
máj. 15. 17:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne gáz a használt élszer,pedig nem vagyok szegény.

Ha a szüleid miatt szakit veled egy lány,akkor nem szeret téged igazán. Gondolom nem akartad odaköltöztetni őt anyádékhoz. A párkapcsolata két ember dolga,nem a családé.


Nagyon szívszorîtó történet.

máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem igazából csak annyi volt hogy félre tettem minden pénezem és össze gyűjtöttem annyi hogy normálisan eltudjunk költözni ketten egy albiba.Erre mondta hogy ő nem akkar anyagi,családi dolgok miatt igazából mindig mást mondott…és anya megkérdezte tőle hogy ő mitt szeretne mert ő is segíteni akkar nekünk,ebből lett egy nagy veszekedés 😅 mert a lányt zavarta hogy anya (beleszól) És mondta hogy válaszak én vagy a családom? Én a családomat választottam
máj. 15. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!