Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már itt egy hasonló...

Volt már itt egy hasonló kérdés, de én csak külön erre kérdezek rá, hogy a szűk járdán is csak egymás mellett lehet menni?

Figyelt kérdés
Ahol széles járda van, ott ez nem gond, de itt Pesten pl. a 7. kerületben igen szűkösek a járdák, de akár szerelmespárok, akár többtagú baráti társaság megy a szűk járdán, azok majd' mindig szigorúan egymás mellett mennek és ugyan látják, hogy más is merészel ott elmenni, még csak véletlenül sem állnak egymás mögé úgy hogy esetleg más is elférjen. Megmondaná nekem valaki ennek logikáját?
2022. szept. 2. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha határozottan mész, akkor általában félreállnak, ha mégsem, szólj nyugodtan nekik, lehet nem szánt szándékkal csinálják, szerintem bele se gondolnak abba, hogy esetleg más is közlekedne rajtuk kívül a járdán.
2022. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én letérek inkább az útra, vagy átmegyek időben a másik oldalra.
2022. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!