Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szorongós emberek miért...

A szorongós emberek miért kezelik személyiségvonásnak a szorongásuk, miért nem kezeltetik inkább?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert felismerni, hogy mi is a szorongás és mi történik olyankor, nehéz. Mivel senki sem pszichológusnak születik, egyszerűen sokszor észre sem veszik, hogy ez mitől van, vagy mi os ez valójában.

Ha már felismeri, onnan könnyebb az út.

2022. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Hogyan lehet kezelni?
2022. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Kezelni kezelni, mondani könnyű. Vak miért nem lát, nyomorék miért fut...

Hülye miért nem kussol?

2022. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát érdekes, én inkább leküzdöttem, minthogy divatot csináltam volna a szarban ücsörgésből. Tisztában vagyok vele, milyen nehéz, főleg egy lusta szarnak.
2022. szept. 3. 23:43
 5/18 A kérdező kommentje:
Benneragadni egy mentális betegségben és büszkének lenni rá nettó igénytelenség. Olyan, mint gennyes keléssel a lábadon villogni és belemosni a medencébe, ahol egészséges emberek fürdenek.
2022. szept. 3. 23:44
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Menj aludni, elég feszült vagy kérdező. :)
2022. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Itt milyen önérzetesek tudni egyesek. Bezzeg mikor ki kell menni az utcára... Ejj.
2022. szept. 4. 00:00
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
He nem találtál tazót a cheetosba vagy mi van veled?
2022. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező,ne itt vezesd le a szorongásod. Inkább menj vissza a dokihoz, mert a kezelésed úgy néz ki szörnyen sikertelen volt.
2022. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az elsővel, valójában tényleg ez a probléma, hogy az ember sokszor észre sem veszi a problémáját, mert nem ismeri, nem tudja, hogy az "rossz", pont ezért kellene egészséges gyerekeket nevelni, hogy kevesebb legyen a depis, bipoláris zavaros, önbizalomhiányos, önértékelés problémákkal rendelkező, vagy más pszichés problémával rendelkező fiatal, felnőtt, akik később alkoholizmusba, dohányzásba, drogozásba, füvezésbe kezdenek, netalántán öngyilkosságba menekülnek.
2022. szept. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!