Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Apám emberkerülő, gyanakvó...

Apám emberkerülő, gyanakvó ember és én is emberkerülő, gyanakvó vagyok, minden gesztusba valamilyen rossz szándékot látok. Ez súlyos betegség, vagy egyszerűen csak személyiségvonás, illetve jogos elővigyázatosság?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Jogos elővigyázatosság.
2020. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Neked rosszabb ettől.
2020. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
pszichológus?
2020. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem betegség.
2020. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem betegseg, a te esetedben csak atvett minta, ezt lattad otthon, igy atvetted az apukadtol, olyanna valtal, mint o.

Apukad meg gondolom egy egyszeru, sokat csalodott, besavanyodott ember lehet.

Nincs baj az elovigyazatossaggal, de nem szabad burokban elni.

Igenis nyiss masok fele, csak ne legyel naiv vagy konnyu preda.

2020. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


Igen, sokat tapasztalt ő is és én is. Egyébként testvéreim is. Valamiért velünk mindenki rosszul bánt mindig. Tudom, hihetetlennek hangzik ez, hogy mindenkivel, de elég durva listája van mindannyiunknak, hogy mikor és kik szúrtak hátba, sértettek meg.


Ez alapján nekem is jogosnak tűnik, de sajnos ezt már klinikailag is diagnosztizálják és ha beszélsz róla simán rád fogják, hogy skizofrén/paranoid stb. vagy.

2020. szept. 28. 07:49
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Igen minden paranoid így gondolkodik mint te. Hogy őt tényleg üldözik, neki tényleg mindenki rosszat akar, bezzeg mások nem hisznek neki. Addig is a világ közepének érezheti magát, amíg üldözik.

Ez rettentő fárasztó a környezet számára, úgyhogy egy jó van az egészben: mindannyian ilyenek vagytok és egymásnak hisztek, mást meg nem fárasztotok ezzel a hülyeséggel. (Igen, tudom, TE kivétel vagy, és téged TÉNYLEG mindenki bántani akar.)

2020. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

[link]


A fenti listán lévőek közül mennyi ismehető fel a te viselkedésedben, kedves Kérdező? Próbálj objektív lenni.

2020. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen világban élünk,manapság már az a gyanús aki normális és nincs hátsó szándéka,pedig vannak még jó emberek.

Lehet a faterodnak több rossz tapasztalata van az emberekkel mint jó,és ezt te is átvetted tőle.

Az nem baj ha óvatos vagy,csak arra vigyázz, hogy azért ne légy alapból ellenséges.

2020. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!