Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez így rendben...

Szerintetek ez így rendben van? Vékonyabbra lehet mondani bármit, de a ducik érzéseire vigyázzunk?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok 65 kg szülés után, 60 voltam szülés előtt. Régen voltam 55 is. Nincs kis mellem, van háj a hasamon, a combom sem vékony. Egyáltalán nem tartom magam sem vékonynak, sem kövérnek. Persze a kis háj nem mondom, hogy nem zavar, de lesz*arom, rengeteget eszem és szerencsére nem igazán látszik rajtam.

Na de a lényeg, elkaptam egy hányós hasmenéses vírust és most éppen 63,5 kg vagyok. Na rögtön megkaptam egy rokontól aggódva végig mérve engem, hogy giliszta vagyok (????) Lehet, hogy én vagyok túl érzékeny vagy hisztis, de rohadtul kiakadtam rajta. És ha egy duci ember felszed 1-2 kg-t neki nem mondjuk, hogy elefánt lettél? És csak ismételgette, hogy olyan vagyok, mint a giliszta .

Pár évvel ezelőtt, a kis kerekded unokahugom mondogatta nekem, hogy gebe vagyok, de ha én mondtam volna, hogy olyan, mint egy jóllakott hód, én lettem volna a bunkó és vérig sértődött volna a lelke.

Mióta normális a vékonyabb emberekre beszolni , a testesebbnek pedig vigyázni a lelki világára nehogy megbantsuk?

Bocsánat, egy kicsit kiakadtam



2022. szept. 5. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogodban állt volna mondani neki, hogy ennyi erővel te giliszta, ő elefánt/hód. Ha pedig megsértődik, akkor kérdezz rá, hogy ő milyen jogon mondhat rád ilyet, te rá pedig nem? Ha te se rá, ő se rád. Aztán hagyd elgondolkozni. Bátran szólj vissza, ne aggódj, így tanulják csak meg, máshogy nem fognak észbe kapni.
2022. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez már csak így megy, egyeseket szabad gyalázni, míg másokra semmi rosszat nem lehet mondani.

Ugyanígy a férfiakat lehet szidni, de a nőkre csúnyán nézni se szabad mert ha rosszat szólsz akkor nőgyűlölő vagy.

A fehéreket el lehet hordani mindennek, de a négert, cigányt nem szidhatod meg, mert akkor rasszista vagy.

2022. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

"Vékonyabbra lehet mondani bármit"


- Nem, nem lehet rájuk se bármi sértőt mondani az alakjuk miatt, de ezt Te is nagyon jól tudod.

2022. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez mindig is így volt...valahogy elfogadottabb a világ azzal, hogy egy kövérnek nem illik mondani, hogy kövér, de egy vékonynak nyugodtan lehet szólni, hogy gebe, anorexiás. Én is mindig megkaptam, hogy ajj de vékony vagy, nem eszel rendesen, hol lehet ilyen kicsi nadrágot kapni, a kutyák játszanak csontokkal, stb.
2022. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
57%
Maga a beszólogatás nem normális de ettől függetlenül ez mindig így volt, aki kövér, az jaj ne bántsd, mert biztos betegség meg genetika de én lehettem mindig kóró, gebe, csontváz, anorexiás, botsáska, hogy csak a leggyakoribbakat említsem. Ja, hogy ez a soványaknál is lehet betegség vagy genetika? Az nem számít.
2022. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj hogy nem szóltál vissza nekik!

Önvédelem is fontos!

A kövéreket is bántják elegen, hidd el.

(26 éves 172cm 73kg férfi vagyok.)

Ne hagyd magad!!!!

2022. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Én is vékony vagyok, még inkább az voltam fiatalkoromban - csak nem akadtam fönn minden apróságon.

Engem a nagynéném szokott hámozott gilisztának nevezni, de én ebben semmi sértőt nem találtam, kedveskedő szövegnek éreztem és érzem, vele együtt nevettem ezen.

Azon kéne elgondolkodnod, kérdező, hogy te miért éreztél ebben rosszindulatot, miért nem tudtál jóízűen nevetni rajta!

2022. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

"Azon kéne elgondolkodnod, kérdező, hogy te miért éreztél ebben rosszindulatot, miért nem tudtál jóízűen nevetni rajta!"

. Mert nem egy kretén.

2022. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony voltam, és ugyan ezt tapasztaltam. Haveroknak csak azt mondtam, azért vagyok vékony, mert így nagyobbnak tűnik a káróm.
2022. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkit bunkóság az alkata miatt kritizálni, teljesen mindegy hogy kövér, vagy vékony. Viszont mindigis voltak, és lesznek is ilyen emberek sajnos, a legjobb amit tehetsz hogy visszaszólsz nekik, aztán elfelejted. Vannak kövérek akik pálcikának, férgesnek, meg gilisztának hívják a vékonyokat és vannak vékonyak alik tehénnek, hájpacninak és disznónak hívják a kövéreket. Sajnos ez van.
2022. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!