Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akar pénzt elfogadni, mit...

Nem akar pénzt elfogadni, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Volt egy rendőrségi űgyem és szűkségem volt űgyvédre amit ingyen kaptam, de én megkértem rá hogy segitsen nekem abban hogy a fizetést megkapjam, segitett is sokat telefonált sms eket irt nekem. A fizetést állitolag a héten utalják, de az űgyvéd nem akar pénzt elfogadni, többször irtam neki, hogy küldje el a banki adatait de mimdig azt válaszolta ne aggódjak nem kell fizetnem semmit sem. Nem nagy összegről van szó a fizu 1400 1900 euro kb amiből én 250 eurot ajánlottam neki, lehet kevés azért nem fogadja el?
2022. szept. 5. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt mi mégis honnan tudjuk.

Az ügyvéd az nem egy pro bono szolgáltatás, hacsak nem úgy rendel ki egyet a hatóság, de az olyan is lesz (ne számíts semmi komolyabb védelemre), ha egy huncut garast nem fizetsz neki.



Nyilván keresni, vagy ha rács mögött vagy (bár azt kétlem, mert a szabadságvesztésen levőknek nem jár net a börtönben), akkor keresni kell egyet, őt fel kell fogadni, és meg kell fizetni.

2022. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Vagy nagyon rendes vagy tetszel neki. De inkább utóbbi.
2022. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen a hatóság rendelte ki, én nem akartam űgyvédet mert ártatlanul zártak be. A rendőrség azt ajánlotta ha ki akarok gyorsan jutni ugyvédre lesz szűkségem. Szóval akkor ne erősködjek? már háromszor kértem meg, hogy kűldje el az adatait
2022. szept. 5. 18:24
 4/5 anonim válasza:
Amikor megkapod a pénzt akkor mond el neki,hogy megkaptad majd köszönd meg a segítségét és kérdezd meg utoljára,hogy biztosan nem tartozol neki semmivel?.........ha azt mondja nem akkor fogad el és köszönd meg még egyszer. Léteznek még rendes emberek ,most ő annak tűnik.
2022. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd el az ügy végén hálád jeléül ebédelni.
2022. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!