Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmail.hu telefonon megjeleníti...

Gmail.hu telefonon megjeleníti az összes beérkezett, elküldött, törölt emailt, de amikor laptopon lépek be akkor nem, mi lehet a probléma? Laptopon azt írja, hogy a fiók nem tartalmaz leveleket. Nem mutat egy emailt sem, telefonon mutatja mindet.

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem a telefonos levelezőkliensben POP3 protokollon keresztül kérted le a leveleket és egyben törölted is a szerverről, így a laptopon bejelentkezve már nem láthatod őket.
2022. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig semmi gond nem volt vele, laptopon is megjelenített mindent. Pár napja már nem pedig nem állítgattam semmit. Sajnos nem is nagyon értek hozzá. Mit kéne csinálnom?
2022. máj. 14. 13:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy milyen klienset használsz a telefonon, ott milyen beállításokkal.
2022. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom megnézni?
2022. máj. 14. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2022. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
iPhone 11
2022. máj. 14. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Aha, akkor feltehetőleg a hozzá adott, beépített levelezőkliens - annak beállítása itt olvasható:

[link]

ha POP-fiók lett beállítva, akkor valószínűleg az alapbeállításként törli a szerverről a leveleket.

2022. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De nem a gmail.com-ot használom hanem a gmail.hu-t

Safarira belépek, beírom a keresőbe, hogy gmail.hu és úgy lépek be. Nem hiszem, hogy összefügg ez az email beállításokkal.

2022. máj. 14. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:

"De nem a gmail.com-ot használom hanem a gmail.hu-t"

A levelezőkliens - szóval nem böngészőből, hanem a leveleket direkt a levelezőszerverről lekérő kliens - szempontjából lényegtelen, hasonlóan kezeli a Google által biztosított gmail.com-ot és a magyar szolgáltataó által adott gmail.hu-t.


"Safarira belépek, beírom a keresőbe, hogy gmail.hu és úgy lépek be. Nem hiszem, hogy összefügg ez az email beállításokkal."

Az viszont webes felület, az nem törli a leveleket.

2022. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom.. laptopon mégsem mutat egy levelet sem.
2022. máj. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!