Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol találok pontos napirendet,...

Hol találok pontos napirendet, amiben alig van üresjárat és keretet ad a mindennapoknak?

Figyelt kérdés
Egy ideje már álláskereső vagyok és kezdek megőrülni a semmibe folyó napok miatt.

2022. szept. 5. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj magadnak egyet.
2022. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Írj magadnak, az alapján hogy mik a napi teendőid.


Unalom ellen, meg ha nincs más, bár kétlem, mert mindenhol munkaerőhiány van, akkor menj el addig önkénteskedni-addig sem unatkozol, emberek között vagy.

2022. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de nagyon hamar elvégzem minden napi teendőm. Vásárlás, kis takarítás, mosogatás stb. Semmi különös. Heti párszor vannak találkozóim, de egyébként mindig csak az unalom.

Az önkénteskedésbe félek belevágni.

2022. szept. 5. 21:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Onlien képzés?
2022. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Képezd magad az internet segítségével, frissítsd fel a nyelvtudásod. Tölts több időt álláskereséssel, az önéletrajzod aktualizálásával.
2022. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél bele extra dolgokat:

- extra takarítás (ablakmosás, fürdőben a csempe lemosása, sütő kitakarítása...)

- sport, ha más nem, akkor napi egy óra séta

- nyelvtanulás, szintén napi egy óra

2022. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

mondjuk akkor tanulj meg valami kreatív tevékenységet, amiből később pénzed is lehet.


hihetetlen számomra, hogy egyesek csak várják, hogy alkalmazzák őket.. az életüket elvárják.

2022. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő válaszokat!


Itt viszont látom vannak félreértések. Semmit nem várok csak úgy. Jelentkezem a végzettségem szerinti állásokra, mint gondolom a munkakeresők többsége. Olyan munkakörbe ahol eddig is dolgoztam.

Megkockáztatom, hogy ez azért nem eget rengető igény...

2022. szept. 5. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Most igazából milyen napirendet akarsz, ha nincsenek teendőid?
2022. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ami nem az általam felsorolt dolgokból áll. Azért kérdeztem, mert sajnos én sem tudom, hogy mit lehetne.
2022. szept. 5. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!