Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XFX RX470 4GB RS Edition...

XFX RX470 4GB RS Edition videokártya üresjáratban 55-60 fokos egy jól szellőző házban ?

Figyelt kérdés
Most kapott egy órája MX4 pasztát ki lett takaríva de nem lett jobb a hőmérséklete. Szerintetek mi lehet a gond?
2022. júl. 12. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Lehet valami fan stop beállítás van rajta alapból, és nem megy a ventilátor 60-65 fok alatt. Én magam is annak a híve vagyok, hogy még ha kicsit is, de menjen folyamatosan, mert nem csak a gpu melegszik ott, viszont a többi alkatrészben nem igazán van hőmérő... szóval állíts neki fan profilt, pl afterburnerben. Tapasztald ki, hogy hogyan maradhat csendes és hűvös.


Illetve nézz terheléses tesztet, legalább egy óra folyamatosan.

2022. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát az szerintem még fanstoppal is magas lenne egy picit, üresjáratban pár w amit felvesz a GPU, már csak a bordának simán tartania kéne egy 35-40 fok körül.
2022. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!