Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondhatta ezt nekem ?

Miért mondhatta ezt nekem ?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy sráccal akivel múlthéten találkoztunk 2.alkalommal.


Olyanokat mondott, hogy ő saját magát szokta válon veregetni. Meg őt senki nem értékeli. Rendkívül furcsa volt mert én ehhez fűződő kérdést nem tettem fel.


Igazából jól esik, hogy megbízik bennem és elmondta csak nem értem miért nyílt meg nekem ennyire.


Meg ami rendkívül furcsa, hogy bejelöltem Facebookon, és nem jelölt vissza, pedig szerintem elbeszélgetünk ahhoz képest,hogy egy párszor találkoztunk.



2022. szept. 6. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

"Olyanokat mondott, hogy ő saját magát szokta válon veregetni. Meg őt senki nem értékeli."

Önsajnáltatás.


Hogy miért nem igazolt vissza, annak pedig számos oka lehet.. nem akar vagy nem is facebookozik, nem vette észre, észrevette de lesz*rta, stb.

2022. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Te talán félsz tőle, hogy ezeket nem mered vele megbeszélni? Most komolyan, mit vársz vadidegenektől egy online felületen? Szerinted mi bele látunk a srác elméjébe?
2022. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lelki szemetesládájának használt, röviden ennyi.
2022. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!