Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miert mondhatta? Ram mondta?

Ezt miert mondhatta? Ram mondta?

Figyelt kérdés
Ma voltunk ilyen kínai nagy diszkontba és voltunk a ruházati részen és nem csak a lány részen hanem a fiu részen is szetneztunk, és amikor be mentünk az egyik sorba akkor állt 2 pasi (kicsit dundibbak voltak) de nem figyeltek majd a másik sorba mikor mentünk akkor az elején ott voltak ok is és hallottam vmi olyasmit h “tehén” meg h “szar” vagy ilyesmi és amúgy amikor arra neztem a ruhákat nézték és nevettek de meg mintha egyszer rám néztek volna előtte (de lehet h csak az egyik) de miután beszélték a teheneset akkor rám se néztek meg semmi ilyesmi hanem elmentek a másik sorba. Ilyen nagyon bő térdig erő pulcsi volt rajtam(nem látszott a testem szinte) meg harisnya és edzocipo... Le dagadtoztak rám mondták? Vagy csak beképzelem?
2020. jún. 23. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Hát, most jelenleg nincs itt a kristálygömböm, de a kedvedért előkeresem, hátha gondolatot is tudok vele olvasni. :DDD
2020. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rád mondták akkor mi van?

A kérdés: túlsúlyos vagy-e ténylegesen?

De amúgy idegenekkel nem muszáj foglalkozni. A saját nyomorukat vetítik ki rád. Foglalkozz a saját dolgoddal, ha pedig meg szeretnél felelni másnak (ezen esetben nekik), akkor sportolj keményen, adj jobban magadra. Most a leírásod alapján nem tudom annyira elképzelni pontosan hogy néztél ki, de ezt tudom tanácsolni. Remélem segíthettem.

2020. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele mit mond két idegen hapsi.Bunkók sajnos mindig lesznek.
2020. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De meg soha senki nem mondott rám ilyet...”S”-es ruhákat hordok csak a baratom oda adta a pulcsijat ami nagy volt rám....Meg amúgy utána nem is nevettek hanem inkább nézelődtek tovább. Nem mond senki rám ilyeneket amúgy. Volt h mar beképzeltem ilyet mert gyerekkorom ota testképzavarom van.
2020. jún. 29. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem hinném, hogy rád mondták volna.
2020. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Azt is mondtak, hogy szar. Ezt igy nore budos bunko se szokta mondani. Biztos vagyok benne, hogy a cuccokrol beszeltek.

Fiatalon, ami jo regen volt, pontosan ennyi onbizalmam volt. Nekem egy forditott sztorim van, mikor rolam beszeltek, de nem gondoltam opcionak. Baratnommel mentunk valahova, es ket ferfi jott szembe. Azt mondta egyikuk: nem rossz az a kis fekete. Es meggyozodesem volt, hogy csakis ra erthettek. Nekem hosszu fekete hajam volt, o pedig szoke, nagyon pattanasos lany volt fekete ruhaban. Es meg egy aprosag, en is feketeben voltam...

Nem rad ertettek, amellett persze, hogy baromira nem szamitanak.

2020. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!