Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes férfiak miért zaklatnak...

Egyes férfiak miért zaklatnak hónapokon keresztül az után is ha megondom nekik hogy nem akarok tőlük semmit és hogy hagyjanak békén? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Legyél csúnyább.
2022. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nem zaklatnálak, ha tudnám esélyem sincs.
2022. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Egyes nők miért sértődnek meg azon, ha miután nemet mondott levegőnek nézem és tartom a 3 lépés távolságot?
2022. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Par egyszeru szoval lekezelni. Naponta pár olyan szo hogy aha igen biztos tenyleg?

A közöny majd hat.

2022. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
48%

"Egyes nők miért sértődnek meg azon, ha miután nemet mondott levegőnek nézem és tartom a 3 lépés távolságot?"


Azért érzed, hogy a kettő nem ugyan az? Nekem sem esne jól, ha egy férfinak nemet mondok a közeledésére, utána levegőnek nézne, mert attól, hogy mint férfi, nem akarok tőle semmit, még létezem.

2022. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

5-ös!


És nyilván csak a te érzéseid fontosak! Az, hogy esetleg a férfinek rosszul esik a közeletekben lenni mert mondjuk érez irántatok, az el sem jut kis buksitokig!


De oké, megértettük! Ha kitartóak vagyunk, akkor zaklatunk, ha viszont az első "nemet" tudomásul vesszük, és ignorálunk benneteket, akkor bunkó parasztok.

2022. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
35%

"Ha kitartóak vagyunk, akkor zaklatunk, ha viszont az első "nemet" tudomásul vesszük, és ignorálunk benneteket, akkor bunkó parasztok."


Egyrészt nem mondtam, mégcsak nem is sugalltam ilyet. Ami belőled beszél, az a sértett ego, mert visszautasítottak.


"esetleg a férfinek rosszul esik a közeletekben lenni mert mondjuk érez irántatok"


Megértem. A nőnek meg rosszul esik, hogy semminek nézed azért mert nem érez.

2022. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Lehet túl kedves vagy. Azt hiszik van esélyük, csak kitartónak kell lenni.

Őszintén mondd meg nekik mi van.

Pl öreg - nem egy nagyapám korabeli kivénhedt köcs.göt akarok magamnak, menj nyugdíjas klubba, ott keress magadnak valakit.

Csúnya- Nálad szebbet sz4rok

Házas- screenshotolni, elküldeni a nejének, anyjának, gyerekeinek és írni nekik hogy állítsák már le papa macit. Ha már a 'zasszonynak nem kell, vegyenek neki műpunc1t, csak téged hagyjon békén.

Stb stb

Bunkónak, durvának kell lenni. Jó érzés is, és garantáltan le is kopnak.

2022. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Hívd ki pl.: munkaidő szünetében egy cigire, majd rúgd t*n, közben mond a szemébe, hogy ne folytassa ezt a tevékenységet. Vagy hívd el az illetőt, hogy beszélni akarsz vele, és... a folytatást lásd fentebb.
2022. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

"Egyes férfiak miért zaklatnak hónapokon keresztül az után is ha megondom nekik hogy nem akarok tőlük semmit és hogy hagyjanak békén?"

. Mert barmok, és Te nem teszel feljelentést.


"Mit lehet ez ellen tenni?"

. Ez a zaklatás közegétől függ, amit valamiért nem kívántál megosztani velünk.

2022. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!