Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindig minden helyzetben...

Ha mindig minden helyzetben kedves vagyok az emberekkel mert nem akarok senkinek se rossz napot okozni az baj?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki talpnyalónak,puncskockának tart,mert sosem haborodom fel és a szidást csak tűrom.
2022. aug. 29. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egészséges jellemre utal, de amíg nem ártasz vele senkinek (max magadnak) addig nem muszáj ezen változtatni
2022. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Darius- ***** válasza:
Baj, mert nem tisztelnek, önmagában dühítő is lehet másokban, ha valaki olyan amilyent írtál. Nem kell tűrni. Megmondod neki a magadét és ha nem rendeződik a dolog, akkor megszakítod vele a kapcsolatot.
2022. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És az egészséges, hogy a legtöbb ember azt hiszi magáról, hogy most jól megmondja a magáét, és egymás anyját szidják?

Elég, ha csak egy picit is felreért, vagy túlgondol valamit, nekiugrik a másik torkának. Lelkifurdalás nélkül

2022. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Darius- ***** válasza:
3- Nem egészséges. De sajnos az van, ha látják benned a gyengeséget (kivált a mentális problámákkal küzdők) rádugranakAki határozott egyén, azzal nem merik megtenni vagy feladják vagy csak burkoltan csinálják.
2022. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Aki mindenkinek barátja, az saját magának ellensége."


Eddig ért traumák miatt alapvetően én is kéotelen vagyok megbántani embereket. Magammal viszont sorozatosan b*szok ki emiatt, úgyhogy nem túl jó ez a módszer...

2022. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért, kik vagyunk mi, hogy mások felett itélkezzünk?


Hogy akár fizikailag, akár mentálisan ártsunk egy másik embernek?

2022. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel magad alatt vágod a fát, mert kihasználható vagy...
2022. aug. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!