Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire volt kínos ez a helyzet?

Mennyire volt kínos ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Régi munkatársammal találkoztam tegnap a metrón, csajról van szó, nagyon jóban voltunk. Sokszor voltunk egymásnál buliban, együtt jártunk ki ebédelni, sokmindent megbeszéltünk. Olyan 8 éve nem találkoztunk, megszűnt a kapcsolat teljesen. Most a metrón megláttam és oda akartam menni hozzá köszönni. Mosolyogva közeledtem felé, a reakció pedig a következő volt: kivette a fülhallgatót a füléből és hangosan rámszólt: “nem ismerkedem!” De úgy mintha egy undorító, darab szrhoz szólna. Azt se tudtam mit mondjak. Csak hirtelen elkezdtem magyarázkodni, hogy ki vagyok. Onnantól leesett neki, de nagyon zavarban volt, nagyon kínos volt neki az egész. Meg nekem is. Szerintetek?
2022. szept. 8. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát neki kínos.
2022. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon gáz a csaj, tojd le, felejtsd el!
2022. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Inkább vicces, mármint a te szemszögedből. Az övéből suttyóság.
2022. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Én mondtam volna, nem ismersz meg veréb?

Írj rá és mondd neki kérjen bocsánatot vagy soha többet ne merjen felülni arra a járatra.

2022. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem elsőként az jutott volna eszembe hogy 8 év alatt annyit változtam külsőre, ennyire felismerhetetlen vagyok? aztán betudnám annak hogy mindenki lehet figyelmetlen, én pl. szándékosan kerülöm az emberi kontaktokat utcán, úgy elsétálnék egy napi szintű ismerőssel szemben is ha olyanom van hogy azt hiheti bunkóságból nem köszönök, pedig sokszor csak messzoről nem látom jól, közelről meg nem nézelődök :D
2022. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elég sértő volt. Látszólag a baja az én kinézetemmel volt. Ha egy szépfiú közelít, azt nem ordította volna le, ez teljesen egyértelmű volt. Amúgy jobban nézek ki mint 8 éve, de nem vagyok egy macho. Ezzel elmondta a véleményét rólam. Az a lenéző, hányinger nézés … Ezt anno nem mutatta ki, bár biztos akkor is ezt gondolta magában. Azért vicces így véletlenül megtudni az igazi véleményét valakinek.
2022. szept. 8. 20:14
 7/13 anonim ***** válasza:
attól még nem változtat azon hogy szeretetett veled együtt bulizni közös ebéd, megbeszélés, de elvonatkoztatott attól hogy mint pasi tekintsen rád. meghúzta a határt. és ez nagyon sok esetben van így. ez igazából kit mennyire irritál, én alapjáraton is szerencsétlenebb genetikával rendelkezem, kölyökkép, elálló fülek, +túlsúly stb. de tudom kezelni hogy van olyan lány akivel jól elvagyok, mégsem kellenék neki mint pasi soha, akármilyen jófej és kedves is velem. sokan ezt a határvonalat nem érzik
2022. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Anno kihasznált. Továbbra is gáznak tartom a csajt és el kell felejteni.
2022. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A belső néha megszépíti a külsőt. Miért szakadt meg a kapcsolat. Ló helyett szamár voltál neki?
2022. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
xd
2022. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!