Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok mondani olyan kínos...

Tudtok mondani olyan kínos szituációt ami veletek vagy barátotokkal történt? Csak azért kérdezem mert velem is történt egysmás ami elég kínos és mindig fogom a fejemet, hogy mekkora hülye voltam ( vagyok xdd )

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyoson hulyesegbol cinkeltuk egymast osztalytarsammal,es beszolt,en meg nagy lendulettel hatra fordultam hogy "Bszd mar meg magad" es a tesitanarral talaltam szembe magam! Nem gyoztem magyarazkodni! Es raadasul mire odaleptem volna osztalytarsamhoz hogy megmagyarazzam a tanarnak a dolgot,addigra mar hult helye nem volt.
2015. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D nem is annyira gáz
2015. febr. 17. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jó vagyok égésben. :-D Van "pár" sztorim.


Az egyik:


Sok éve, mikor a Balatonon nyaraltunk a haverokkal, meg a barátnőmmel, akkor történt, hogy bent voltunk a vízben, az én barátnőm és az egyik haverom barátnője kint maradtak, napozni, meg vigyáztak a csomagokra. Egyszer csak kiabált a barátnőm, hogy csörög a telefonom. Igyekeztem kifelé a vízből és ahogy siettem fel azon a lépcsőn, a korlátba beakadt a rövidgatyám zsinórja, amit nem vettem észre, csak mikor lerántódott rólam a gatya. :-DDD Egyik kéz a szerszám elé, a másik meg felhúzta gyorsan a nadrágot, kiszabadítottam magam a korlát fogságából, aztán irány a part. Fel sem mertem nézni, hogy vajon hányan néznek. Ott röhögtek a többiek, meg persze én is.

2015. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: MESÉLJ MÉG! :D
2015. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már párszor leírtam ezen az oldalon, de:

1. Szerelmes voltam kisiskolás koromban a legjobb barátomba. Uzsonnáztunk, ő velem szemben ült, amikor telibe lehánytam őt :/ ..talán mondanom sem kell, h sosem jöttünk össze

2. Bevásárlóközpont mosdójából ki akartam jönni, mivel végeztem és elég sokan vártak a sorukra, mikor nem nyílt az ajtó. Próbáltam de nem ment, így elkezdtem segítségért kiáltani. Pár perc kétségbeesett kiáltás után rájöttem, h az ajtó befelé nyílik :D a kinn állók pedig jót mosolyogtak rajtam.

3. Párommal nagyban szeretkeztünk egy romantikus hotelban, már mindketten "csúcs" közeli állapotban, mikor felnéztem és szembetaláltam magam a takarítónővel. Bocsánatot kért és zavarában azt sem tudta mit mondjon, de kiment a szobánkból, és utána jöttünk rá, h elfelejtettük kitenni azt a papírt v mit az ajtóra, h ne zavarjanak.

4. Kollégiumi szobámon nem volt függöny és az unalmas szombat estéket Tv-zéssel ütöttük el a szobatársammal. Egyenesen be lehetett látni a szemben lévő panellakás ablakán a Tv-re és hát mi éltünk is ezzel a lehetőséggel. Egy este épp a snookert néztük mikor előjött a "házigazda" meztelenül és elkezdte magát kényeztetni, és mindezt úgy, h mi láttuk (öregebb, szőrös, kövér agglegény). Hát többet nemhogy a Tv-t nem néztük vele, de még az ablakon se néztünk ki!

5. Párommal az első randinkon elmentünk egy tópartra piknikezni. Minden szép volt de egyszer jött egy galamb és lepottyantott. Azt hittem elsüllyedek , de a párom ki sem nevetett.. csak dőlt a röhögéstől :D

6. A tópart közelében volt egy park is, ahová később elmentünk sétálni. Sok kutyával járnak arra (póráz nélkül) és egy ilyen jószág engem is megtalált. Nagyon kanos lehetett, mert azonnal rácsimpaszkodott a lábamra és khm... azt csinálta. le nem tudtam magamról vakarni, de még a párom sem, a gazdája végül segített, de utána úgy sírt az a kutya :D

7. Első közös reggelünkön gondoltam, h a páromat vmi "szájmunkával" ébresztem. Minden nagyon jól sikerült de csak utána vettük észre, h a függönyt nem húztuk el. A szomszéd kollégiumból belátni épp az ágyra és kinézve megláttuk, h a műsoromat pár lakó végig is nézte.

2015. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most írok én is egy Balatonosat.

Fonyód, Alsóbélatelep, pár éve, mikor a szokásosabbnál is alacsonyabb volt a víz. A strand ott úgy van kialakítva, hogy a betonküszöb - vagy minek hívják, ami a part széle - olyan, hogy van benne egy lépcső. Ilyenre gondolok, ami a part széle ezen a képen, csak a vízbe nyúló fele nem egyszerűen lejt, hanem van benne egy lépcsőfok: [link]

Ez a lépcső, ha normális a vízállás, akkor víz alatt van teljesen. Most ez úgy állt, hogy éppencsak némi víz simogatta, ha jött egy-egy nagyobb hullám.

Gondoltam, erre ráállok és úgy fogom ellenőrizni, mennyire hideg a víz. Nem fürdőruhában voltam, topban meg csipkés szoknyában, csak a vízhőmérsékletet akartuk megnézni. Ráálltam fél lábbal, a lábam kicsúszott előre és valahogy megfordultam a levegőben és beleestem a vízbe, miközben próbáltam a nedves, csúszós lépcsőfokba kapaszkodni. Természetesen a strand tele volt, a szoknyám félig lecsúszott, én meg annyira röhögtem magamon, hogy nem tudtam kimászni a vízből.


Húgom esete: Jött haza suliból és az egyik ismerősével pont arról viccelődtek a vonaton, hogy francba az egésszel, elmennek kőművesnek, mert annak úgyis csak annyit kell tudnia, hogy ha egymás mellé teszi a köveket, akkor út lesz belőle, ha egymásra, akkor meg fal. Erre feláll a közelükben röhögve egy fickó, eléjük áll és bemutatkozik: Kiss János vagy. Kőműves szakember...

2015. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* Kiss János vagyok.
2015. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fú hát nagyon köszönöm a válaszokat!:) Kicsit talán jobban érzem magam!:) Minden esetre figyelek a fürdőgatyámra ,és igyekszem nem lehányni senkit. :) Remélem több ilyen kínos eset nem fordul elő veletek (velem)
2015. febr. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!