Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínos helyzet, mit tegyek?

Toaletta222 kérdése:

Kínos helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik nap jöttünk haza évfolyamtársaimmal az iskolából és beakartam jelölni az egyiket snapchaten de véletlenül megnyitottam a képeimet ahol pont egy meztelen rajzfilm karakter 3db képe látszódott.. (A kép azért volt a telefonomon mivel egy ismerősömmel beszélgettünk régi rajzfilmekről és poénból elküldtem neki ezeket) Na de a srác erre csak annyit reagált hogy “ujjuj” és konkrétan ennyi. Én hülye meg nem voltam képes időben bezárni. Attól félek hogy elmeséli valakinek és azt fogják hinni hogy rajzfilmkarakterekre elégítem ki magam. Lehet túl gondolom az egészet? Lehet nem is fogja senkinek mondani? Mivan ha hiába magyarázom el miért volt rajta nem fognak nekem hinni? Nem írtam rá utólag ezzel kapcsolatban, mert úgy gondoltam hogy inkább nem is törődök vele.. Lehet őt sem érdekelte.. Azóta viszont letöröltem a képeket mert rájöttem hogy elég kínos helyzetbe tudnak hozni.. 4 hetem van hátra a suliból.. De nem akarom hogy ilyeneket gondoljanak rólam.

2022. ápr. 1. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezen annyira felesleges rugozni, mert NEM TUDOD befolyasolni, h mit gondoljanak rolad.

Ha ezerszer megmagyarazod magad, meg, ha az igazsagot mondod el szazszor is, akkor sem biztos, h ez lesz a fejeben.

Ezt el kell engedni.

Ha megprobaljak szivni vele a vered, akkor usd el viccel, s kesz.

4 het nem nagy ido. A sulibol.

De hasonlo szituacio meg boven elofordulhat az eletedben, ne ragodj rajta. Lesznek mindig ilyenek, mimdig nem magyarazhatjuk meg magunkat, mit miert csinalunk.

Kakald le

2022. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, tényleg nem olyan kínos, mint gondolnád, ugyanakkor megértem, hogy kellemetlenül érint. Viszont 4 hét nem sok idő, ha addig nem is, utána annyi minden történik, hogy biztosan elfelejtik. Ha esetleg mégis felhoznák témának, viccel reagáld le, a túlzott magyarázkodás sokszor ellentétes dolgot ér el.

Próbálj nem rágódni ezen.

2022. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces, nem kinos. A nicked meg kinos.
2022. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!