Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lenne a fullos genetika? S...

Ez lenne a fullos genetika? Sportos 182cm 75kg,kockas has, karakteres arcon kèk szem,gyönyörű bőr,colgate mosoly.( Ezeket olykor* Ti is mondjátok)Őszhajszal, rànc sehol,35èves. Àrja vagy " csak"ez lenne az isten komplexus egyik alapillère?

Figyelt kérdés

(Lsd àbra:)

[link]


Hàtul.


[link]


Vagy csak sima " egoizmus"?...


Egy hibás ènkèp(tudat) alapján?


Esetleg menyire nem hibás az ènkèp?

Ennyire jó vagyok?



2022. szept. 8. 21:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%

Kerdezo,fullos kulsod van. Bar sajnos csak a hatulrol lattalak.

Latszik,h regota sportolsz,sok munka van az izomzatodban,van erod es allokepesseged.


Az arcod meg genetika. Biztosan nagyon szep. A leiras alapjan nagyon jo.


De igenis szamit a kulso! A nok biztos odavannak erted. Ha szerinted nem,akkor tanulj testbeszed ismeretet es eszreveszed. :x

2022. szept. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
182 centi 75 kilóval elég vékonyka... Pláne férfiban
2022. szept. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy a 24 éves lányka, aki a drogos srácba szerelmes? :))))
2022. szept. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

35 évesen ez inkább szánalmas. 20 évesen néztem ki így és gáz visszagondolni, hogy izmosnak hittem magam. Azóta edzéssel feljött még 10+ kiló és most is tudom, hogy mennyire vékony vagyok.

Amúgy nincs olyan, hogy jó genetika, de ezt nem is tudhatnád hiszen látszik, hogy soha nem edzettél normálisan. Azonkívül ha lennél valaki nem ezen az oldalon kérdezgetnéd.

2022. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14.

Nincs olyan h jó genetika?

Hàt milyenek vannak?

Na jatsz egy kicsit a szavakkal... :)

2022. szept. 9. 08:00
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
35 évesen a gyik-en mutogatod a gizda testedet, mint valami tini, ráadásul ilyen óvodás szöveggel? A többség ekkorra meg már csalados és gyereket nevel. Neked aztán bejött az élet...
2022. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Van normál genetika, ez az emberek 99%-a. A legtöbb ember külsejéből eredő különbség az életmódjuk miatt van, nem puszta genetika. És vannak akik kevésbé szerencsések, valamilyen deformitással születnek, vagy gyógyíthatatlan emésztőrendszeri betegségük van, esetleg hormonproblémáik. Nekik nyilván nehezebb jól kinézni.
2022. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tevenyereggyarto ***** válasza:
50%

“ Ez lenne a fullos genetika?”


Bírom mikor valaki “fullos genetikával” meg egyebekkel jön. Lehet csak előítélet de nekem egyből az incelek jutnak eszembe akik mindent is genetikának (vagy más, nem megváltoztatható dolognak) tudnak be. Na de akkor kicsit részletesebben.


“Sportos”


Ez nem a génektől függ hanem elsősorban életviteli kérdés.


“182cm”


Bár a magasságnak vannak genetikai faktorai viszont az életvitel/ életminőség sokat befolyásol ,hogy képes-e az ember elérni a maximumát. Bár ezzel kb születésedtől 20-22 éves korodig bezárólag kellett volna foglalkozni. Most már mindegy. Egyébként nem igazán vagy magas. Párszáz éve annak számítottál volna de ma már átlagosnak mondható, sőt volt aki szerint alacsony vagy.


“75kg”


182 cm férfihez 75 kg? Eszel rendesen?


“kockas has”


Ez sem jórészt genetika.


“karakteres arcon”


Az szubjektív kinek mi a karakteres. Ez szintén kisrészt genetika, nagyobb részt alakítható/ befolyásolható.


“kèk szem”


Na ez tényleg genetika.


“gyönyörű bőr,colgate mosoly”


Ezek is kissé szubjektívek illetve alakíthatóak.


“Őszhajszal, rànc sehol,35èves.”


Hát azért 35 éves nem olyan öreg ,hogy zavaró mennyiségű őszhajszál meg ránc legyen. Persze az életvitel ezt is nagyban befolyásolja, illetve szintén jobb esetben alakítható.


“Àrja vagy " csak"ez lenne az isten komplexus egyik alapillère?”


Árja biztos nem mert olyan nincs. Az istenkomplexus meg szerencsésebb esetben kezelhető. Bár a leírtak alapján nem nagyon van amire olyan istenien büszke lehetne az ember.

2022. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!