Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bántottál már meg valakit...

Bántottál már meg valakit véletlenül? Mi volt az eddigi legdurvább figyelmetlen beszólásod, amit később megbántál?

Figyelt kérdés

Egyik nap az edzőteremben arról beszélgettünk hárman, ki mennyire izzadékony.

Az egyik srác - akivel egyébként jóban vagyok, hiszen nagyon jóindulatú, kedves srác - megjegyezte, hogy ő már attól megizzad, ha felmegy a lépcsőn a sulija felé menet.

Ekkor annyit mondtam, hogy "A túlsúlyod miatt izzadsz meg!"...

Gyerekkora óta komoly súly problémával küzd. Ezért is kezdett el edzeni. Ám, sajnos így sem nagyon megy neki a fogyókúra. Olykor beszélgettünk erről is, hogy nagyon nehezen tud fogyni, pedig nagyon szeretne.

Akkor nem vettem észre, mekkora bunkó voltam, de utólag belegondolva láttam rajta, hogy rosszul esett neki. Csak annyi reagált rá, hogy nem érdekli.

Természetesen, a legközelebbi alkalommal bocsánatot kérek tőle a bunkó beszólásomért, mert nagyon kedvelem és nem akartam megbántani.



2022. szept. 9. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Biztos volt ilyen, de általában figyelek ilyesmikre. Olyanra viszont többre emlékszem, hogy túlérzékenység miatt megsértődik valaki hülyeségeken. Legutóbbi ami eszembe jut, az egy teljesen hétköznapi kijelentés volt, de bedurcizott a lány, mert az exe jutott eszébe róla. Most ezzel mit kezdjek? Nem mintha érdekelne.


Zrikálásból szoktam viccelni, de ez ugye tudatos, és itt is figyelek hogy ne legyek durva, plusz ilyenkor nyilván elfogadom hogy visszapirítanak.

2022. szept. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt volt, hogy valakinek beszóltam, ami nem volt jó.
2022. szept. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

"Belezúgtam XY-ba"

Kiderült, hogy akinek mondtam, szerelemes volt belém. És észrevehettem volna.

2022. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
A napokban bántottam meg egy olyan embert, aki nem érdemelte volna ezt meg tőlem. Budapest jelenlegi főpolgármesterét "éltettem" és olyan megjegyzést fűztem a mondandómhoz - meggondolatlanul, - amellyel sértettem a származási helyét, ugyanis ő is onnan származik. Azóta is szégyellem ezt a cselekedetemet, - na persze nem a Karácsony úr miatt...
2022. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Leasszonyomoztam egy pasit. Elállta az utat egy boltban. Szóltam hogy arrébb menne legyen szíves? Nem reagált, megszólítottam hogy asszonyoooom!! Arrébb menne, elfoglalja a kocsijával az egész utat!

Hátranézett és kikérte magának hogy ő férfi. 🤔 Hát bocsi, olyan széles csípője volt. Hosszú haja, copfban. Keskeny váll. Semmitmondó uniszex ruhák.

2022. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer uramnak szólítottak pedig nő vagyok. Akkor nagyon rosszul esett de ma már csak nevetek rajta. 😁
2022. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi munkatársam képeket mutogatott a fiáról, én meg mondtam, hogy "De durva, nem is hasonlítotok.". Megfagyott a levegő, nekem meg ebből esett le, hogy bunkó lehettem, mert mikor kimondtam, tényleg csak az volt bennem, hogy "Hmm, de érdekes!". A mai napig nem értem 100%-ban, hogy mi volt a probléma ezzel amúgy. XD
2022. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy apának azt mondani, hogy nem hasonlít rá a saját vére, a fia, elég bántó tud lenni!😅

Az is durva, ha ellenkező neműnek néznek, mint amilyen valójában vagy...😂

2022. szept. 10. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Én igyekszem meggondolni, amit mondok, de olyan is lehet, hogy nem is tűnik fel, hogy egy megjegyzésem többértelmű is lehet.

Egy olyan eset jut eszembe, amikor egy barátm hívott császkálni valahova, és nagyon nem voltam jó passzban, és csak annyit mondtam neki, hogy "nincs kedvem" - akkor elmagyarázhattam volna neki, hogy nem VELE nincs kedvem elmenni sétálni, hanem csak pihenni szeretnék otthon, mert fáradt vagyok (meg valszeg depressziós is voltam akkor, csak nem tudtam róla)... megértettem, hogy akkor kicsit megorrolt rám, mert értelmezhette úgy, hogy a társaságával volt gondom.


Ja meg egyszer egy volt főnökömnek azt mondtam, hogy valamit makogott... egyszerűen nem jutott eszembe jobb szó. De amilyen botrány személyiség volt, most sem bánom, hogy kicsit megsértődött, durvábbat is érdemelt volna.

2022. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!