Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekimentem véletlenül szemből...

Nekimentem véletlenül szemből a padkának autóval, ami kb.25-35 cm magas, számíthatok valamilyen bajra?

Figyelt kérdés

úgy vettem észre hogy továbbra sem ráz, nem húz a kormány semerre se, fékem fog, akkor szerintetek?

DE viszont a felnim széle egy picit behorpadt, meg a gumim is felrepedt :(



2015. jan. 4. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
ezt kihagytam: körülbelül 35-40 km/h-val mehettem
2015. jan. 4. 17:29
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a gumi felrepedt akkor cseréld le (bár feltehettél volna ide egy képet, vagy megégjobb, ha megnézeted 1 gumissal). de ugye akkor már párban kell cserélni. 1 gumi átlag 10E-ről indul (autó típust és gumi méretet mivel nem írtál így csak sacc/kb), ebből kell 2 + a centír, 25E-el kalkulálhatsz. ja és ha biztosra akarsz menni hogy a futómű sem állítódott el, akkor azt is ellenőriztesd, azt meg 5E körül csinálnak.
2015. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

AAzért arra kíváncsi lennék, hogy lehet szemből 40-nel patkának menni:D


Egyébként felni és gumi csere kellene

2015. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisebb fajta csoda lenne hogy egy találkozástól semmi baja nem lenne a futóműnek vagy az olajteknőnek.
2015. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh, 40 km/h-vel az kicsit durva lehetett ekkora padkának nekimenni. Nézd át azért az autót rendesen.
2015. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!