Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek magasabb?

Hogyan legyek magasabb?

Figyelt kérdés

Eddig abban hitben éltem hogy 180cm vagyok....

Most meg kiderült hogy csak 172-174 cm vagyok.. lent is csak 14cm, pedig azt is azt hittem 16cm...

Sport mozgás evés stb mitől lennék magasabb?

Meg, azt mondják hogy a fiúk 25 éves korukig nőhetnek még, remélem úgy is lesz.

A cipő is megemel 2-3 cm et gondolom az is már valami.


2022. szept. 9. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Növekedési hormon!
2022. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

"Átlagos esetben a lányoknál kb. 15-16 éves korban zárulnak be véglegesen az epifízisfugák, fiúknál ez 17-18 éves korig is kitolódhat. Normálisan a csontkor az életkorral megegyezik."


[link]


Így jártál.

2022. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Hogy lehet abban hitben élni, hogy 8 cm-rel magasabb vagy? XD Inkább agyra gyúrjál, az jobban rád fér.
2022. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Ki világosított fel, hogy nem így van?

Nem lehet, hogy ő tévedett?

2022. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Psycho ***** válasza:
8%

Nagyjából sehogy. A testmagasság nagyon erősen genetikailag meghatározott dolog. Környezeti hatások legfeljebb csak "lefele" irányba befolyásolhatják (pl. gyermekkorban alultápláltság, rossz életkörülmények esetén nem éri el az ember azt a magasságot, amit jobb helyzetben elérhetett volna).


Előfordulhat, hogy hormonkezelés valamicskét dob rajta, de az egy NAGY, NAGY: ISTEN MENTS!

Nem ér az annyit. Ha még fiatal vagy, van esély arra, hogy nőni fogsz. 18 éves kor felett a fiúk már ritkán nőnek, és ha igen, akkor is csak nagyon keveset.

2022. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet 180-nak nézni a 172-t? :D
2022. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!