Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdek sportolni vmit...

Ha elkezdek sportolni vmit vagy kondizni, van esély hogy magasabb legyek?

Figyelt kérdés

Világéletemben vézna voltam, hiába tömtem magamba a kaját nem tudtam hízni. Na de ez a kisebbik probléma, a nagyobbik az hogy soha nem mozogtam, és lehet inkább emiatt lettem qrva alacsony. Vagy inkább a genetika a hibás, mert mondjuk szüleim sem magasak és fateromtól csak kb 4 centivel vagyok magasabb ami nem sok.

18/F



2013. szept. 6. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs esély. ez genetika.
2013. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

18 éves létedre ilyet kérdezel?

Hidd el nekem, hogy nem a a magasságod a legnagyobb problémád!

2013. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia,nagyon felkeltette a kérdésed az érdeklődésem mert nekem is pontosan ezek a paramétereim és a korunk is megegyezik.Én is most akarok elkezdeni rendszeresebben sportolni,de nem tudom h ez befolyásolja-e a magasságom.Nagyon remélem mert még 5 cm-t szeretnék nőni és szinte mindenre képes lennék ezért... Ha valami eredményre jutottál,vagy valami hasznosat találtál az interneten kérlek oszd meg velem:)

Előre is köszönöm

2013. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
Ezért előre is bocs, de NEM NŐSZ MEG A SPORTTÓL!
2013. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy edzés típusról tudok,ami minimális szinten akár okozhat növekedést az a jóga.

az edzéseken rengeteget vannak nyújtva a gerinc csigolyák és a porckorongok,ezért max egy fél centit nőhetsz ha sokat jógázol.

az edzések miatt lényegesen jobb,egyenesebb lesz a tartásod ha eddig nem sportoltál és ez optikailag tovább növelhet a magasságon.

2013. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát fél centiért sztem felesleges jógázni. A kondizást is azért hanyagoltam, mert a nagy erőkifejtéstől még össze is mehetek egy kicsit, ráadásul alacsonyként nagy izommal úgy néznék ki mint egy felpumpált óvodás. Viszont a növekedési folyamat mikor zárul le? Mert hallottam már olyat, hogy vki 24 évesen is nőtt valamennyit? Erről hogy lehet meggyőződni?
2013. szept. 7. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:

ez a kondizástól összemenés is max 1 centi és legalább 10 év-gerincnyújtás mentes-edzés kell hozzá,hogy rendesen ki tudjanak lapulni a porckorongjaid.

21 éves korodig nőhetsz férfiként,utána már csak akkor ha növekedési hormon problémáid vannak.

2013. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!