Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel lehet enyhíteni a...

Mivel lehet enyhíteni a szorongást?

Figyelt kérdés
Nagy tömegben mindíg szorongok és félek hogy mások mit gondolnak rólam, kedvelni fognak e..de olyan sznten hogy leáll az agyam teljesen és nem tudok normálisan kommunikálni sem.. mit tudnèk ez ellen tenni?

2022. szept. 10. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tart ez az állapot, jelenleg menni idős vagy?

Ennek van egy oka, lehet, azt kellene megtudni.

2022. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Óvodás korom óta ilyen vagyok.. 21
2022. szept. 10. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a probléma olyan mértékű, hogy akadályoz a mindennapi tevékenységek végzésében, mindenképpen érdemes szakember segítségét kérni. Pszichológushoz járni nem olcsó mulatság, de sok helyen léteznek ingyenesen igénybe vehető, tb. támogatott segítő szervezetek. Utána kell járni, vannak-e ilyenek a lakóhely közelében.
2022. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, de sok év alatt elmúlt. Lehet, hogy hozzászoktam vagy nem tudom.
2022. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Artemovszk ***** válasza:
Valeriana gyógynövény, citromfű, kardió edzés, neurofeedback, CES(kranialis elektrostimulàció)
2022. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is így voltam évekkel ezelőtt. Aztán a karanténban volt időm gondolkodni dolgokon és valahogy így jött. Ma már sokkal nyitottabb vagyok mint hajdanán és nem is nagyon érdekel mások véleménye, csak néhány közeli emberé. Talán segíthet ha megállsz a tükör előtt és nézed magad, elképzelve, hogy mások mit szeretnek rajtad/benned és aztán ezeket a tulajdonságokat kihangsúlyozni.
2022. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!