Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel lehet enyhíteni a...

Mivel lehet enyhíteni a szorongást?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
edzés
2022. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Rengeteget meditálj ,találj olyan hobbit amitől ellazulsz.Ha közeledsz a célod felé ,én ajánlom hogy ülj fel egy buszra és csak legyél ott tegyél meg több kört vele és szokd a társaságot ,esetleg korcsonyázzni menj pár baráttal.De a közösségi könyvtár is jó.Elütöd az időt emberek közt.Ha szabad akkor majd jelez hogy vagy ,vagy hogy megy.
2022. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Hát kedves 2-es válaszoló, nem tudom, hogy ezt komolyan írtad neki, de ha te ezeket csinálod, akkor nálad fejben nagy gondok vannak. Milyen társaságot szokjon egy buszon?:D

Úgy írsz róla mintha a busz, egy olyan közösségi hely lenne ahová ugyan azok az arcok járnak nap mint nap és bárkivel lehetne beszélni. Viccnek jó esetleg.

A buszokra utazni jarnak az emberek és ha egy olyan melléjük ül mint te vagy, olyankor szoktak inkább felállni vagy berakni a headsetet.

De hogy valamit érdemben is válaszoljak a kérdezőnek: sportolj amennyit csak tudsz, menj el a haverjaiddal ide oda (légyszi ne buszozzatok), tereld el a figyelmed a sz@rságokról, filmezz, sorozatozz, zenézz, kerüld a negatív híreket és ne járjon fölöslegesen az agyad a negatív dolgokon, ha ezt veszed észre tereld el a figyelmed bármivel. Sok sikert, ja és a legfontosabb, ne hallgass életszerűtlen tanácsaira, és ha szabadidőd van véletlen se egy szakadt buszon töltsd el azt

2022. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 nem arról van szó,és ha annyira akarod tudni kezdésnek azért jó mert nem kell beszélbed csak szokod a tömeget .Attól ,hogy te hülyének titulálsz nekem ez vált be mert nekem is pánikrohamom volt rengeteg a szorongás és az emberi kapcsolatok kialakítása miatt.Ha attól jobb ,hogy azt mondod valakinek ,hogy jajj ez szar vagy nemtom én tanácsot adtam ,attól ,hogy te ekkora bunkó vagy ,mást nem kell elítélni és látszik ,hogy direkt csak azért is azt akarod ,hogy fennakadjak rajtad .Attól ,hogy nekem ez vált be lehet neked nem fog.Más emeber vagyok mint te attól nem kell kiparodizálni ,és edzőterembe mivel jobb??ott néznek(félre ne értsétek a buszon is fognak)de akkor is az edzőterembe sokkal másabb ,ha neked ez jött be gratu.Nem kötök beléd ,mint te belém..De akkor is ha ezt éltem át és ez segített ,ezt fogom mondani!Ha a kérdező hülyeségnek találja akkor nem muszáj.Szép napot!:a #2
2022. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Attól függ milyen a szorongás. Ha elég kemény akkor nem biztos , hogx elég csak az , hogy ki mozdul es sportol! Nagyban segít az is én nem mondom , hogy nem!!!! De ha erős a szorongás akkor más is kell… nekem legalábbis kellett. Nem volt elég az, hogy el mentem emberek közé edzeni, mert konkrétan ki sem akartam menni a házból.

Pszichológus / kineziológus nagyon sokat tud segíteni, amennyiben jó szakembert fogsz ki. Meg persze , ha van rá az embernek pénze. Nekem volt olyan időszak , hogy mind a kettőhöz jártam. Olvastam , Louis L. Hay-t hallgattam. Engem meg nyugtatott! Plusz vitaminok.

És az idő…. Ahogy telt úgy jöttem ki belőle szépen fokozatosan ezek segítségével.

2022. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Napi 4 km futás. Egészséges táplálkozás. Olvass. Keresd meg magadban mi a probléma forrása és nézz szembe vele. Küzdj. Új célok is segíthetnek. 🙂
2022. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szorongás is egyfajta félelem az emberektől, így én a teljes biztonság megalapozását javaslom. A legfontosabb az ön és területvédelem.
2022. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallgass Bëlgát.
2022. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Drága női bugyikba való élvezéssel.
2022. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!