Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk van az embereknek az...

Mi bajuk van az embereknek az X Faktor új mentorával?

Figyelt kérdés

Kárpátaljai magyar, tehát még nem is valid az az érv, hogy mert ukrán/orosz.

Ráadásul nemzetközileg ismert, tehát úgymond azért érdemlegesebb is, mint a többi jelenlegi mentor.


2022. szept. 11. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Alig szólal meg, akkor is csak marhaságot mond.
2022. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Meg tudod fogalmazni, hogy miért primitív az, aki nézi az X faktort?"


Nem 7-es vagyok, de éreztem, hogy ez erősen be fog találni a sok prolinál mert hát ők 8 diplomás értelmiségiek.

2022. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

#10 Amúgy meg elég megnézni a műsort. Évről évre szarabbnál szarabb.


Látszik az egész műsoron is, hogy szarnak ők már az egészre, mert tudják, hogy az emberek maximum röhögnek egy jót a válogató vicces részein és aztán a kutyán nem érdekli tovább. Utóbbi évadokat is úgy zavarták le hogy csoportosan hullottak az énekesek, csak legyen már vége.


Arról szól az egész, hogy az állítólagos "mentorok" oltják egymást meg a "versenyzőket" aztán a nép ezen röhög. De tudom, te kivételes vagy és csakis a doktori disszertációd miatt nézed.

2022. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem minden ilyen bohóccal csak az a bajom, hogy többnek hiszik magukat annál amik. Pl nemzetközileg elismert? Gondolom ismerik az ukránok-oroszok, meg most hogy ide jött, már mi. Ez aztán a nagy nemzetközi hírnév. Ennél még a búzadarás srác is nagyobb világsztár.
2022. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!